reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-10-12

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-12-13 - 2018-12-14 - 2018-12-15
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
Towarzyski (Reprezentacje) - Raymond James Stadium, Tampa
Stany Zjednoczone vs Kolumbia (01:45)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Towarzyski (Reprezentacje) - Bishan Stadium, Bishan
Singapur vs Mongolia (13:30)
  • - - -

Towarzyski (Reprezentacje) - Olympic Stadium, Phnom Penh
Kambodża vs Timor Wschodni (14:00)
  • - - -

Towarzyski (Reprezentacje) - Municipal Stadium, Taipei
Chińskie Tajpej vs Wietnam (14:00)
  • - - -

Towarzyski (Reprezentacje) - Stadia TBC
Sri Lanka vs Malezja (14:00)
  • - - -

Złoty Puchar Bangabandhu (Reprezentacje) - Finał
zależne od wyników wcześniejszych meczów vs - (14:30)
  • - - -

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 9
Málaga CF vs Albacete Balompié (16:00)
  • LaLiga 1|2|3 TV
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 9
Czarnogóra vs Luksemburg (16:00)
  • - - -

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Kamerun vs Malawi (16:30)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • beIN Sports 2 HD France
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Sport TV 1 Slovenia

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Gabon vs Sudan Południowy (17:00)
  • - - -

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Angola vs Mauretania (17:00)
  • - - -

Towarzyski (Reprezentacje do lat 20)
Niemcy vs Holandia (17:30)
  • Eurosport 1 Germany (SD/HD)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • British 1 Eurosport (SD/HD)
  • Eurosport 1
  • Eurosport 1 Denmark HD
  • Eurosport 1 Norge HD
  • Eurosport 1 Russia (SD/HD)
  • Eurosport 1 Sweden HD
  • Eurosport 2 France HD

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 9
CF Extremadura vs Cádiz CF (18:00)
  • LaLiga 1|2|3 TV

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 7
Serbia vs Austria (18:00)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • ORF Sport Plus (SD/HD)

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 3
Dania vs Polska (18:00)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • 6’Eren (SD/HD)

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 7
Rosja vs Macedonia (18:00)
  • Match! Premier (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 9
Słowenia vs Bułgaria (18:00)
  • SportKlub 1 Crna Gora HD
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 1 Srbija HD

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 4
Ukraina vs Szkocja (18:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Gwinea vs Rwanda (18:30)
  • - - -

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 4
Łotwa vs Holandia (18:30)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Wybrzeże Kości Słoniowej vs Republika Środkowoafrykańska (19:00)
  • Fox Sports 4 (NED)

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Egipt vs Suazi (19:00)
  • beIN Sports Max 4 HD France

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Republika Zielonego Przylądka vs Tanzania (19:00)
  • - - -

Towarzyski (Reprezentacje) - King Saud University, Riyadh
Arabia Saudyjska vs Brazylia (19:45)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • beIN Sports 2 HD France
  • Nova Sport 2 (CZ) (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SuperSport 4 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Togo vs Gambia (20:00)
  • - - -

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 5
Niemcy vs Norwegia (20:00)
  • Eurosport 1 Germany (SD/HD)
  • Eurosport 1 Polska (SD/HD)
  • British 1 Eurosport (SD/HD)
  • Eurosport 1 Denmark HD
  • Eurosport 1 Sweden HD
  • Eurosport 2 France HD
  • TV 2 Sport 2 HD Norge

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2019 Kwalifikacje - Grupa 2
Słowacja vs Estonia (20:30)
  • Dajto (SD/HD)

Challenge Cup (Szkocja) - 3 Runda
Arbroath vs Edinburgh City (20:35)
  • BBC Alba

Towarzyski (Reprezentacje do lat 21)
Francja vs Turcja (20:45)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)

Liga Narodów UEFA - Dywizja A, Grupa 4
Chorwacja vs Anglia (20:45)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • TVPlay Sports Baltic (SD/HD)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • beIN Sports 11 MENA HD
  • beIN Sports 2 MENA HD
  • BNT 3 (SD/HD)
  • C More Live HD (N/S)
  • Cosmote Sport 3 HD
  • DAZN 1 Bar HD
  • Eleven Sports 1 (BE)
  • ESPN 2 USA
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Nova TV Croatia
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport 24 At Sea HD
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Crna Gora HD
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 1 Srbija HD
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • TV 12 Sweden (SD/HD)
  • TV 2 Sport 1 HD Norge
  • Viasat Urheilu HD
  • Virgin Three
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Liga Narodów UEFA - Dywizja A, Grupa 2
Belgia vs Szwajcaria (20:45)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • beIN Sports 4 MENA HD
  • Cosmote Sport 4 HD
  • DAZN 2 Bar HD
  • Eurosport 2 Danmark (SD/HD)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • KazSport (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • RSI La 2 HD
  • RTS Deux HD
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport 2 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • Sportkanalen HD
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • SRF Zwei HD
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)
  • VTM (SD/HD)

Liga Narodów UEFA - Dywizja B, Grupa 3
Austria vs Irlandia Północna (20:45)
  • beIN Sports 5 MENA HD
  • C More Fotboll HD (S)
  • Cosmote Sport 7 HD
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • ORF Eins (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sport TV 4 (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans

Liga Narodów UEFA - Dywizja C, Grupa 2
Grecja vs Węgry (20:45)
  • beIN Sports 6 MENA HD
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Epsilon TV
  • M4 Sport (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport TV 5
  • SportKlub HD Balkans
  • SuperSport 5 HD (DigitAlb)

Liga Narodów UEFA - Dywizja C, Grupa 2
Estonia vs Finlandia (20:45)
  • beIN Sports 7 MENA HD
  • Cosmote Sport 2 HD
  • ETV 2 Estonia
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sport 2 Hungary
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • TV 2 Sport Premium HD
  • Viasat Jalkapallo HD

Liga Narodów UEFA - Dywizja D, Grupa 2
Mołdawia vs San Marino (20:45)
  • beIN Sports 13 MENA HD
  • Cosmote Sport 9 HD
  • Sky Sports Active (Red Button)

Liga Narodów UEFA - Dywizja D, Grupa 2
Białoruś vs Luksemburg (20:45)
  • beIN Sports 12 MENA HD
  • Cosmote Sport 8 HD
  • Sky Sports Active (Red Button)

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 9
Deportivo La Coruña vs Elche CF (21:00)
  • GOL España
  • LaLiga 1|2|3 TV

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Mali vs Burundi (21:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)

CAF Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje - Runda 3
Algieria vs Benin (21:45)
  • beIN Sports Max 4 HD France


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama