reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-11-09

Zobacz plan transmisji na dzień: 2019-01-18 - 2019-01-19 - 2019-01-20
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
CONMEBOL Copa Sudamericana - półfinał (pierwsze spotkanie)
Independiente Santa Fe vs Atlético Junior (01:45)
  • Kwesé Free Sports
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)

Major League Soccer (USA) - konferencja zachodnia - półfinał (drugie spotkanie) [2-1]
Seattle Sounders FC vs Portland Timbers (04:30)
  • Eurosport 1 Germany (SD/HD)
  • Eurosport 1 España (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)

Liga A (Australia) - Kolejka 4
Melbourne City FC vs Wellington Phoenix FC (09:50)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • BT Sport 2 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)

Liga Leumit (Izrael) - Kolejka 12
Hapoel Katamon Jerusalem vs Hapoel Ironi Nir Ramat ha-Szaron (14:00)
  • - - -

Super League (Indie)
NorthEast United FC vs Mumbai City FC (15:00)
  • OSN Sports 4 HD

First League (Bułgaria) - Kolejka 15
CSKA Sofia vs Witosza Bistrica (16:45)
  • Diema Sport (SD/HD)

Liga 2 (Rumunia) - Kolejka 16
Petrolul 52 Ploeszti vs Ripensia Timișoara (17:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 3 (SD/HD)

1. Lig (Turcja) - Kolejka 12
Adanaspor vs Gazişehir Gaziantep (17:00)
  • beIN Sports Max 1 HD Türk

Premier League (Rosja) - Kolejka 14
Arsienał Tuła vs Anży Machaczkała (17:30)
  • Match! Premier (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 12
Yeni Malatyaspor vs Trabzonspor (18:00)
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • SportKlub HD Balkans

Superliga Srbije (Serbia) - Kolejka 16
FK Proleter Nowy Sad vs Radnički Nisz (18:00)
  • Arena Sport 1 (BiH)
  • Arena Sport 1 (SERB)

1. HNL (Chorwacja) - Kolejka 14
NK Rudeš Zagrzeb vs HNK Gorica (18:00)
  • Arena Sport 3 (SERB)

First League (Czechy) - Kolejka 15
FK Mladá Boleslav vs FK Dukla Praga (18:00)
  • ČT Sport (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 15
Górnik Zabrze vs Śląsk Wrocław (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 13
SV Sandhausen vs MSV Duisburg (18:30)
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 13
SC Paderborn 07 vs Holstein Kiel (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

3. Liga (Niemcy) - Kolejka 15
Würzburger Kickers vs FSV Zwickau (19:00)
  • - - -

Superliga (Dania) - Kolejka 16
Brøndby IF vs Aarhus GF (19:00)
  • TV 3+ Denmark (SD/HD)

2. Liga (Austria) - Kolejka 14
FAC Team für Wien vs FK Austria Wiedeń II (19:10)
  • - - -

2. Liga (Austria) - Kolejka 14
FC Liefering vs FC Wacker Innsbruck II (19:10)
  • - - -

2. Liga (Austria) - Kolejka 14
SKU Amstetten vs FC Juniors OÖ (19:10)
  • - - -

2. Liga (Austria) - Kolejka 14
SV Horn vs Kapfenberger SV 1919 (19:10)
  • - - -

2. Liga (Austria) - Kolejka 14
SV Lafnitz vs SC Wiener Neustadt (19:10)
  • - - -

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
FC Lorient vs Paris FC (20:00)
  • beIN Sports 2 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
Gazélec Ajaccio vs Troyes AC (20:00)
  • beIN Sports Max 4 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
AJ Auxerre vs Chamois Niortais FC (20:00)
  • beIN Sports Max 5 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
LB Châteauroux vs FC Metz (20:00)
  • beIN Sports Max 6 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
Clermont Foot vs US Orléans (20:00)
  • beIN Sports Max 7 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
Grenoble Foot 38 vs AC Ajaccio (20:00)
  • beIN Sports Max 8 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
Le Havre AC vs FC Sochaux-Montbéliard (20:00)
  • beIN Sports Max 9 HD France

Ligue 2 (Francja) - Kolejka 14
Red Star FC vs AS Béziers (20:00)
  • - - -

A Liga (Portugalia) - Kolejka 10
Moreirense FC vs Portimonense SC (20:00)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 12
PEC Zwolle vs Willem II Tilburg (20:00)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

Challenge League (Szwajcaria) - Kolejka 14
FC Winterthur vs Servette FC (20:00)
  • - - -

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 15
Universitatea Krajowa vs ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (20:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Afrykańska Liga Mistrzów CAF - Finał (drugie spotkanie) [1-3]
Espérance Sportive de Tunis vs Al-Ahly Kair (20:00)
  • CRTV Kamerun
  • ORTB Benin
  • ORTM Mali
  • RTB TV (Burkina Faso)
  • RTi 1
  • RTNC Congo
  • RTS 1 Senegal
  • TVT International
  • Arena Sport 5 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • beIN Sports Max 10 HD France
  • Tivibu Spor 2 HD

Premier Soccer League (RPA)
Maritzburg United FC vs Highlands Park (20:00)
  • - - -

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 15
Pogoń Szczecin vs Legia Warszawa (20:30)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 11
Hannover 96 vs VfL Wolfsburg (20:30)
  • Idman TV
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Eleven Sports 4 HD (PL)
  • BT Sport 3 (SD/HD)
  • Eleven Sports 2 (BE)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • Sky Sport Football (IT) (SD/HD)
  • Sky Sport Uno Italia (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)
  • Telekom Sport 6
  • Viasat Jalkapallo HD
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

Serie A (Włochy) - Kolejka 12
Frosinone Calcio vs ACF Fiorentina (20:30)
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • DAZN 1 Bar HD
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (RO) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • MAX Sport 3 HD
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Sky Sport Serie A (SD/HD)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • Telekom Sport 3 (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

Pro League (Belgia) - Kolejka 15
Royal Antwerp FC vs KV Oostende (20:30)
  • - - -

1. Liga (Polska) - Kolejka 18
GKS Tychy vs Odra Opole (20:45)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 13
Lille OSC vs RC Strasbourg (20:45)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport 2 HD
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Nova Sport 1 (CZ) (SD/HD)
  • TV 5 Monde Afrique
  • ViaSport 3 HD

Championship (Anglia) - Kolejka 17
Sheffield United vs Sheffield Wednesday (20:45)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • SportDigital.tv (SD/HD)
  • SportKlub 4 Serbia
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 2 HD
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Premiership (Szkocja) - Kolejka 13
Aberdeen vs Hibernian (20:45)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • ViaSport+ HD

FA Cup (Anglia) - 1 Runda
Haringey Borough vs AFC Wimbledon (20:55)
  • BBC Red Button (SD/HD)
  • BBC Two (SD/HD) (bez Walii)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija
  • SportKlub 6 Serbia

Serie BKT (Włochy) - Kolejka 12
AC Perugia Calcio vs FC Crotone (21:00)
  • - - -

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 12
Levante UD vs Real Sociedad (21:00)
  • CBC Sport HD
  • C More Sport 1 HD (F)
  • DAZN 2 Bar HD
  • Digi Sport 3 (RO)
  • Eleven Sports 1 (BE)
  • GOL España
  • Spíler 2 TV Hungary (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia
  • Telekom Sport 4 (SD/HD)

A Liga (Portugalia) - Kolejka 10
Vitória Setúbal vs CD Feirense (22:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Primera División (Argentyna) - Kolejka 12
Talleres Córdoba vs Club Atlético Aldosivi (23:00)
  • - - -




Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama