reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-12-06

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-12-18 - 2018-12-19 - 2018-12-20
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
CONMEBOL Copa Sudamericana - Finał (pierwsze spotkanie)
Atlético Junior vs Atlético Paranaense (01:45)
  • Arena Sport 1 (BiH)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)

W-League (Australia) - Kolejka 7
Adelaide United FC vs Perth Glory FC (09:30)
  • BT Sport 3 (SD/HD)

Turecki Puchar - 5 Runda (pierwsze spotkanie)
BB Bodrumspor vs MKE Ankaragücü (11:00)
  • A Spor (SD/HD)

First League (Bułgaria) - Kolejka 18
Witosza Bistrica vs Wereja Stara Zagora (11:30)
  • Nova Sport (BG) (SD/HD)

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/16 finału (drugie spotkanie) [1-1]
Levante UD vs CD Lugo (12:00)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • LaLiga TV Bar (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Puchar Polski (Polska) - 1/8 finału
Rozwój Katowice vs Górnik Zabrze (12:15)
  • Polsat Sport (SD/HD)

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 18
Dunărea Călărași vs Astra Giurgiu (13:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Sport (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Telekom Sport 5

Turecki Puchar - 5 Runda (pierwsze spotkanie)
Fatih Karagümrük SK vs Akhisar Belediyespor (13:00)
  • A Spor (SD/HD)

First League (Bułgaria) - Kolejka 18
Dunaw Ruse vs Sławia Sofia (14:00)
  • Diema Sport (SD/HD)

Turecki Puchar - 5 Runda (pierwsze spotkanie)
Menemen Belediyespor vs Kasımpaşa SK (15:00)
  • A Spor (SD/HD)

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 18
FC Botoșani vs CSM Politehnica Jassy (16:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Sport (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/16 finału (drugie spotkanie) [4-0]
Real Madryt vs UD Melilla (16:15)
  • Arena Sport 1 (BiH)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 2 HD (HR)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • beIN Sports 1 HD France
  • LaLiga TV Bar (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Ziggo Sport Select HD

First League (Bułgaria) - Kolejka 18
CSKA Sofia vs Łudogorec Razgrad (16:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

Turecki Puchar - 5 Runda (pierwsze spotkanie)
Yeni Malatyaspor vs Etimesgut Belediyespor (16:30)
  • A Spor (SD/HD)

Coppa Italia (Włochy) - 4 Runda
Genoa CFC vs Virtus Entella (18:00)
  • TVP Sport (SD/HD)
  • RAI Sport (SD)
  • RAI Sport + HD
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia

Turecki Puchar - 5 Runda (pierwsze spotkanie)
Fenerbahçe SK Stambuł vs Giresunspor (18:30)
  • A Spor (SD/HD)

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/16 finału (drugie spotkanie) [0-2]
SD Eibar vs Sporting Gijón (18:30)
  • beIN LaLiga 1 (SD/HD)
  • LaLiga TV Bar M1

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/16 finału (drugie spotkanie) [0-4]
SD Huesca vs Athletic Bilbao (18:30)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • LaLiga TV Bar (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)

Liga 1 (Rumunia) - Kolejka 18
Concordia Chiajna vs Universitatea Krajowa (19:00)
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Look Plus (SD/HD)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 11
Feyenoord Rotterdam vs VVV Venlo (20:00)
  • Polsat Sport Extra (SD/HD)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • MAX Sport 3 HD
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekanal Futbol
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 3 HD

Puchar Polski (Polska) - 1/8 finału
Wigry Suwałki vs Raków Częstochowa (20:30)
  • Polsat Sport (SD/HD)

Copa del Rey (Hiszpania) - 1/16 finału (drugie spotkanie) [1-0]
Real Betis vs Racing Santander (20:45)
  • Arena Sport 1 (BiH)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • LaLiga TV Bar (SD/HD)

Coppa Italia (Włochy) - 4 Runda
Torino FC vs FC Südtirol (20:45)
  • RAI Sport (SD)
  • RAI Sport + HD
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • SportKlub 3 Hrvatska
  • SportKlub 3 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 3 Slovenija

LigaPro (Portugalia) - Kolejka 11
SC Farense vs SL Benfica B (21:15)
  • Sport TV 1 (SD/HD)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama