reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-12-07

Zobacz plan transmisji na dzień: 2018-12-13 - 2018-12-14 - 2018-12-15
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
W-League (Australia) - Kolejka 7
Western Sydney Wanderers FC vs Canberra United FC (07:20)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Liga A (Australia) - Kolejka 7
Western Sydney Wanderers FC vs Central Coast Mariners FC (09:50)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia

Superliga (Albania) - Kolejka 16
FK Kukësi vs Skënderbeu Korcza (14:00)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Premier League (Ukraina) - Kolejka 18
FK Mariupol vs Szachtar Donieck (16:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • SportKlub 1 Crna Gora HD
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 1 Srbija HD

Second League (Bułgaria) - Kolejka 17
Pirin Błagojewgrad vs FC Tsarsko Selo Sofia (16:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

1. SNL (Słowenia) - Kolejka 19
NK Rudar Velenje vs NK Maribor (16:45)
  • Slovenija TV 2 (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 18
KGHM Zagłębie Lubin vs Piast Gliwice (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

First League (Czechy) - Kolejka 18
Fastav Zlín vs Viktoria Pilzno (18:00)
  • ČT Sport (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 15
Alanyaspor vs Beşiktaş JK (18:00)
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 15
Fortuna Sittard vs AZ Alkmaar (18:30)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 16
SSV Jahn Regensburg vs 1. FC Köln (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 16
Hamburger SV vs SC Paderborn 07 (18:30)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 19
FC Midtjylland vs Odense Boldklub (19:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

3. Liga (Niemcy) - Kolejka 18
FC Carl Zeiss Jena vs SV Meppen (19:00)
  • - - -

Premier League 2 do lat 23 (Anglia) - Dywizja 2 - Runda 12
Manchester United vs Middlesbrough (20:00)
  • MUTV Manchester United (SD/HD)

Second Division (Belgia) - Faza 2: Runda 4
KSV Roeselare vs Oud-Heverlee Leuven (20:30)
  • - - -

Pro League (Belgia) - Kolejka 18
Waasland-Beveren vs Club Brugge (20:30)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • Foot+ Multisports 1 (253)
  • Viasat Sport Sweden (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 14
Werder Brema vs Fortuna Düsseldorf (20:30)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Telekom Sport 3
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

Serie A (Włochy) - Kolejka 15
Juventus Turyn vs Inter Mediolan (20:30)
  • CBC Sport HD
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (BiH)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 1 HD France
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • GOL España
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 18
Lech Poznań vs Śląsk Wrocław (20:30)
  • CANAL+ 4K Ultra HD (PL)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 17
AS Monaco FC vs OGC Nice (20:45)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • BT Sport Extra 2
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • TV 5 Monde Afrique
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 3 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 15
PSV Eindhoven vs SBV Excelsior (20:45)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Foot+ HD
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Championship (Szkocja) - Kolejka 16
Ayr United vs Inverness Caledonian Thistle (20:45)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Serie BKT (Włochy) - Kolejka 15
Delfino Pescara 1936 vs Carpi FC 1909 (21:00)
  • RAI Sport (SD)
  • RAI Sport + HD

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 17
CD Tenerife vs Extremadura UD (21:00)
  • LaLiga 1|2|3 TV

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 15
CD Leganés vs Getafe CF (21:00)
  • CANAL+ Now HD
  • nSport+ HD
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • LaLiga TV Bar (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)

Championship (Anglia) - Kolejka 21
West Bromwich Albion vs Aston Villa (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Diema Sport 2 HD
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 2 HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 12
FC Porto vs Portimonense SC (21:30)
  • RMC Sport 3 HD
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 1 (SD/HD)


Kolorem czerwonym oznaczono kanały kodowane
Kolorem niebieskim oznaczono kanały polskojęzyczne
Kolorem zielonym oznaczono kanały niekodowane
Kolorem pomarańczowym oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Pobierz aplikację mobilną dla systemu Android
Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama