reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Wykaz transmisji piłki nożnej w dniu 2018-12-07

Zobacz plan transmisji na dzień: 2019-05-22 - 2019-05-23 - 2019-05-24
kanał
platforma
pozycja satelitarna
satelita
wyświetl parametry kanałów
tylko FTA
tylko HD
tylko PL
W-League (Australia) - Kolejka 7
Western Sydney Wanderers FC vs Canberra United FC (07:20)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Liga A (Australia) - Kolejka 7
Western Sydney Wanderers FC vs Central Coast Mariners FC (09:50)
  • Arena Sport 1 HD (HR)
  • Arena Sport 2 (SERB)
  • BT Sport 1 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia

Superliga (Albania) - Kolejka 16
FK Kukësi vs Skënderbeu Korcza (14:00)
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Premier League (Ukraina) - Kolejka 18
FK Mariupol vs Szachtar Donieck (16:00)
  • Futbol 1 Ukraine (SD/HD)
  • SportKlub 1 Crna Gora HD
  • SportKlub 1 Hrvatska
  • SportKlub 1 Slovenija
  • SportKlub 1 Srbija HD

Second League (Bułgaria) - Kolejka 17
Pirin Błagojewgrad vs FC Tsarsko Selo Sofia (16:30)
  • Diema Sport (SD/HD)

1. SNL (Słowenia) - Kolejka 19
NK Rudar Velenje vs NK Maribor (16:45)
  • Slovenija TV 2 (SD/HD)

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 18
KGHM Zagłębie Lubin vs Piast Gliwice (18:00)
  • Eurosport 2 Polska HD

First League (Czechy) - Kolejka 18
Fastav Zlín vs Viktoria Pilzno (18:00)
  • ČT Sport (SD/HD)

Super Lig (Turcja) - Kolejka 15
Alanyaspor vs Beşiktaş JK (18:00)
  • beIN Sports 2 HD France
  • beIN Sports Turkey 1 (SD/HD)
  • Digi Sport 3 (HU)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 15
Fortuna Sittard vs AZ Alkmaar (18:30)
  • Fox Sports 1 HD (NED)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 16
SSV Jahn Regensburg vs 1. FC Köln (18:30)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Sky Bundesliga 3 (SD/HD)

2. Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 16
Hamburger SV vs SC Paderborn 07 (18:30)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • Sky Bundesliga 2 (SD/HD)

Superliga (Dania) - Kolejka 19
FC Midtjylland vs Odense Boldklub (19:00)
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)

3. Liga (Niemcy) - Kolejka 18
FC Carl Zeiss Jena vs SV Meppen (19:00)
  • - - -

Premier League 2 do lat 23 (Anglia) - Dywizja 2 - Runda 12
Manchester United vs Middlesbrough (20:00)
  • MUTV Manchester United (SD/HD)

Second Division (Belgia) - Faza 2: Runda 4
KSV Roeselare vs Oud-Heverlee Leuven (20:30)
  • - - -

Pro League (Belgia) - Kolejka 18
Waasland-Beveren vs Club Brugge (20:30)
  • Arena Sport 4 (SERB)
  • Arena Sport 6 HD (HR)
  • Foot+ Multisports 1 (253)
  • Viasat Sport Sweden (SD/HD)
  • Ziggo Sport Voetbal (SD/HD)

Bundesliga (Niemcy) - Kolejka 14
Werder Brema vs Fortuna Düsseldorf (20:30)
  • CANAL+ Sport 2 HD (PL)
  • BT Sport ESPN (SD/HD)
  • Eurosport 2 NEE (SD/HD)
  • Eurosport 2 Xtra HD
  • Fox Sports 4 (NED)
  • Match! Futbol 2 (SD/HD)
  • Movistar Liga de Campeones (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Telekom Sport 3 (SD/HD)
  • TV 3 Max (SD/HD)
  • Viasat Sport Premium (SD/HD)
  • ViaSport 1 HD

Serie A (Włochy) - Kolejka 15
Juventus Turyn vs Inter Mediolan (20:30)
  • CBC Sport HD
  • Eleven Sports 1 HD (PL)
  • Arena Sport 1 (BiH)
  • Arena Sport 1 (SERB)
  • Arena Sport 4 HD (HR)
  • beIN Sports 1 HD France
  • Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • GOL España
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Setanta Sports Eurasia (SD/HD)
  • Setanta Sports Georgia (SD/HD)
  • Sport TV 1 Slovenia
  • Sport TV 2 (SD/HD)
  • SuperSport 2 HD (DigitAlb)
  • Telekom Sport 1 (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD

LOTTO Ekstraklasa (Polska) - Kolejka 18
Lech Poznań vs Śląsk Wrocław (20:30)
  • CANAL+ 4K Ultra HD (PL)
  • CANAL+ Sport HD (PL)

Ligue 1 (Francja) - Kolejka 17
AS Monaco FC vs OGC Nice (20:45)
  • Arena Sport 3 (SERB)
  • Arena Sport 3 HD (HR)
  • BT Sport Extra 2
  • CANAL+ Sport (FR) (SD/HD)
  • Diema Sport (SD/HD)
  • Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • TV 5 Monde Afrique
  • Viasat Football Sweden (SD/HD)
  • ViaSport 3 HD

Eredivisie (Holandia) - Kolejka 15
PSV Eindhoven vs SBV Excelsior (20:45)
  • Arena Sport 1 (SD/HD) (SK)
  • Foot+ HD
  • Fox Sports 1 HD (NED)
  • Sport TV 3 (SD/HD)
  • SportKlub HD Balkans
  • SuperSport 3 HD (DigitAlb)

Championship (Szkocja) - Kolejka 16
Ayr United vs Inverness Caledonian Thistle (20:45)
  • BT Sport 1 (SD/HD)

Serie BKT (Włochy) - Kolejka 15
Delfino Pescara 1936 vs Carpi FC 1909 (21:00)
  • RAI Sport (SD)
  • RAI Sport + HD

La Liga 2 (Hiszpania) - Kolejka 17
CD Tenerife vs Extremadura UD (21:00)
  • LaLiga 1|2|3 TV

La Liga (Hiszpania) - Kolejka 15
CD Leganés vs Getafe CF (21:00)
  • CANAL+ Now HD
  • nSport+ HD
  • beIN LaLiga (SD/HD)
  • LaLiga TV Bar (SD/HD)
  • Match! Futbol 3 (SD/HD)
  • SportKlub 5 Serbia
  • Telekom Sport 2 (SD/HD)

Championship (Anglia) - Kolejka 21
West Bromwich Albion vs Aston Villa (21:00)
  • Eleven Sports 2 HD (PL)
  • Diema Sport 2 HD
  • Setanta Sports+ (SD/HD)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • SportKlub 2 Croatia
  • SportKlub 2 Serbia (SD/HD)
  • SportKlub 2 Slovenia
  • Telekanal Futbol
  • TV 3 Sport 1 Denmark (SD/HD)
  • TV 3 Sport Sweden HD
  • ViaSport 2 HD

A Liga (Portugalia) - Kolejka 12
FC Porto vs Portimonense SC (21:30)
  • RMC Sport 3 HD
  • Sport 1 (CZ/SK) (SD/HD)
  • Sport 2 Hungary
  • Sport TV 1 (SD/HD)




Wszelkie braki lub błędy prosimy zgłaszać wyłącznie mailowo na adres [email protected]

 
progress gif
reklama
reklama
reklama