reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4KUniverse - nowy kanał na 13°E od 1.11

dodano: 2018-10-17 11:32 | aktualizacja: 2018-10-17 12:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat

4KUniverse 1 listopada br. na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E) uruchomiony zostanie nowy kanał 4KUniverse. Jest to stacja rozrywkowa nadawana 24 godziny na dobę w rozdzielczości 4K i technologii HDR HLG, z szybkością 50 klatek na sekundę. Sygnał 4KUniverse na satelicie ma być szyfrowany.

4KUniverse


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Z przyjemnością witamy 4KUniverse na naszej platformie UHD na satelitach Hot Bird. Jego fascynująca gama seriali, filmów i programów dokumentalnych UHD, a także rozwijająca się oferta sportowa na żywo obiecuje zachwycać i oczarowywać nową publiczność w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej

- powiedział Gerry O’Sullivan, wiceprezes wykonawczy Eutelsat ds. globalnej telewizji i wideo.

4KUniverse będzie cieszyć się szybkim wzrostem w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, dzięki naszej długoterminowej umowie na pojemność satelity Eutelsat Hot Bird. To ekscytujące być na czele technologii telewizyjnej, a dzięki obecności na Hot Birdzie będziemy w stanie spełnić wymagania klientów oczekujących najwyższej jakości obrazu w telewizji: 4K HDR

- powiedział Matthew Mancinelli, założyciel i dyrektor generalny 4KUniverse.

4KUniverse to nowy, całodobowy kanał telewizyjny 4K HDR o tematyce rozrywkowej, emitujący seriale telewizyjne, filmy, dokumenty, sport i inne treści. 4KUniverse jest dostępny jako kanał linearny oraz jako usługa streamingowa w cenie 10 dol. miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

469 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama