reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VO zademonstruje swoje Centrum Antypiractwa

dodano: 2019-09-03 23:19 | aktualizacja: 2019-09-05 12:57
autor: JS | źródło: Viaccess

Viaccess Orca Dostawca systemów dostępu warunkowego Viaccess-Orca (VO) twierdzi, że chce umożliwić operatorom zapewnienie inteligentniejszej i bezpieczniejszej telewizji cyfrowej i OTT. Na targach IBC 2019 w Amsterdamie VO demonstruje swoje Centrum Antypiractwa (Anti-Piracy Center), w którym działa zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa, którzy monitorują cały łańcuch dystrybucji, zapewniając ocenę urządzenia, dynamiczne znakowanie wodne i identyfikację udostępniania hasła.

Viaccess Orca


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma VO twierdzi, że ze względu na „ewolucję” rynku wideo operatorzy potrzebują rozwiązań, które mogą się dostosować, zapewnić bezpieczeństwo treści premium i co najważniejsze rozwiać obawy konsumentów dotyczące prywatności.

VO prezentuje także hostowaną i w pełni zarządzaną platformę telewizyjną, podkreślając, w jaki sposób operatorzy mogą łatwo personalizować treści i reklamy usług VOD. Platforma TVaaS firmy VO pozwala operatorom zarządzać, publikować, personalizować i zarabiać na treściach na wielu urządzeniach, zwiększając opłacalność i elastyczność biznesową.

Na IBC 2019 pokazane zostanie wyróżnione wdrożenie VO w Orange Espana, obejmujące hybrydowy dekoder Android zasilający oferty OTT i IPTV. Usługa Orange jest zabezpieczona przez rozwiązanie VO DRM i jest dostępna na dekoderach (STB), telewizorach Smart i urządzeniach mobilnych.

Podczas IBC w Amsterdamie będzie można zobaczyć, w jaki sposób Andorra Telecom wykorzystuje platformę telewizyjną i rozwiązania DRM firmy VO do bezpiecznego dostarczania treści na żywo i treści VOD, w tym zaawansowanych usług, takich jak VOD na żywo, telewizja na żądanie, start-over TV i NPVR dla subskrybentów w wielu miejscach.
 

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka uszczelniająca gumowa - ceglasta

Gumowa nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

20 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama