reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Usługa VSAT streaming KVH Elite dla jachtów

dodano: 2019-10-11 20:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Intelsat/KVH

KVH Elite jacht Intelsat 360px.jpg Operator satelitarny Intelsat poinformował, że usługa FlexMaritime będzie zasilać KVH Elite™ - nową, nieograniczoną usługę przesyłania strumieniowego VSAT, która zapewni najwyższą jakość z dedykowaną przepustowością z przeznaczeniem dla jachtów i czarterów statkami wycieczkowymi. 

KVH Elite
KVH Elite jacht Intelsat 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- FlexMaritime zapewnia szybką, elastyczną usługę, która zapewnia stałą i niezawodną wydajność, jakiej potrzebują właściciele jachtów - powiedział Mark Rasmussen, SVP, Global Sales and Distribution, Intelsat.

- Wielowarstwowy zasięg satelitarny zapewnia wyraźną przewagę nad konkurencyjnymi konstelacjami jednowarstwowymi, które często zapewniają tylko najlepsze usługi i nie zawsze zapewniają stałą łączność wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Połączenie globalnej infrastruktury sieciowej Intelsat i specjalistycznej wiedzy morskiej KVH w dalszym ciągu podnosi jakość i dostępność komunikacji dla całego sektora morskiego. 


KVH Elite to globalna, wysokowydajna, odporna sieć z wielowarstwowym zasięgiem satelitarnym, zasilana przez usługę FlexMaritime firmy Intelsat, która zapewnia KVH dedykowaną, gwarantowaną przepustowość z określoną szybkością informacji. Oznacza to, że KVH Elite będzie działać na najwyższym poziomie i zapewni, że właściciele jachtów będą mieli szybką, spójną i niezawodną obsługę, niezależnie od lokalizacji ich statku w regionach KVH Elite, jednocześnie ciesząc się korzyściami z sieci KVH mini-VSAT Broadband℠ HTS na całym świecie.

KVH Elite będzie dostępny dla obecnych klientów jachtów KVH przy użyciu sprawdzonego sprzętu już na pokładzie. Nowi klienci mogą łatwo dodać KVH Elite dla swoich gości dzięki pakietowi pokładowemu, który można szybko i łatwo zainstalować.

KVH Elite początkowo uruchomi KVH Elite na Karaibach w listopadzie 2019 roku. Oczekuje się, że KVH Elite rozszerzy swój zasięg na Morze Śródziemne w 2020 roku, spełniając najwyższe wymagania popytu ze strony właścicieli jachtów, czarterów rekreacyjnych, operatorów i gości.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 135 PM alu

Aluminiowa antena offsetowa 1,35m w wersji PM (Obrót) portugalskiego producenta...

890 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna edycja SAT Kuriera 5-6/2020. 

10 zł Więcej...
reklama