reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES przedłuża umowę z Towercom

dodano: 2019-10-24 15:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: SES

SES Towercom logo 2019 360px.jpg Operator satelitarny SES poinformował o odnowieniu na kolejne lata kontraktu z Towercom na Słowacji, tym samym wzmacniając wieloletnią już współpracę między podmiotami. W ramach umowy, która wejdzie w życie 1 stycznia 2020 r. SES zapewni jeden transponder satelicie Astra 3B na pozycji orbitalnej 23,5° E, co pozwoli Towercom na agregację treści na rynku słowackim.

Towercom Slovakia SES Słowacja 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Towercom od lat dzierżawi od  SES pojemności satelitarne przeznaczone na dystrybucję pakietu 11 kanałów telewizyjnych, w tym ośmiu w jakości HD. Wśród nich znajdują się między innymi słowacka telewizja publiczna,  kilka prywatnych kanałów telewizyjnych na Słowacji i w Czechach, a także 33 kanały radiowe.  

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że nasze wieloletnie relacje z Towercom na Słowacji zostały jeszcze bardziej wzmocnione dzięki przedłużeniu umowy - powiedział Marcin Ornass-Kubacki, wiceprezes i dyrektor regionalny CEE SES.

- Obecna umowa ugruntowuje pozycję SES na konkurencyjnym rynku słowackim, dzięki silnej obecności DTH na pozycji orbitalnej 23,5°E.


Towercom od ponad 10 lat jest klientem SES w Czechach i na Słowacji, udostępniając pojemność satelitarną słowackim nadawcom na pozycji orbitalnej 23,5° E. Tym samym, Towercom ma dostęp do odbiorców telewizji premium w 37 mln gospodarstw domowych w Europie.

- Cieszymy się mając możliwość dalszego zapewniania naszym klientom profesjonalnych i niezawodnych usług wspólnie z naszym partnerem SES, powiedział Ivan Peschl, CEO Towercom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama