reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES przedłuża umowę z Towercom

dodano: 2019-10-24 15:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: SES

SES Towercom logo 2019 360px.jpg Operator satelitarny SES poinformował o odnowieniu na kolejne lata kontraktu z Towercom na Słowacji, tym samym wzmacniając wieloletnią już współpracę między podmiotami. W ramach umowy, która wejdzie w życie 1 stycznia 2020 r. SES zapewni jeden transponder satelicie Astra 3B na pozycji orbitalnej 23,5° E, co pozwoli Towercom na agregację treści na rynku słowackim.

Towercom
Towercom Slovakia SES Słowacja 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Towercom od lat dzierżawi od  SES pojemności satelitarne przeznaczone na dystrybucję pakietu 11 kanałów telewizyjnych, w tym ośmiu w jakości HD. Wśród nich znajdują się między innymi słowacka telewizja publiczna,  kilka prywatnych kanałów telewizyjnych na Słowacji i w Czechach, a także 33 kanały radiowe.  

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że nasze wieloletnie relacje z Towercom na Słowacji zostały jeszcze bardziej wzmocnione dzięki przedłużeniu umowy - powiedział Marcin Ornass-Kubacki, wiceprezes i dyrektor regionalny CEE SES.

- Obecna umowa ugruntowuje pozycję SES na konkurencyjnym rynku słowackim, dzięki silnej obecności DTH na pozycji orbitalnej 23,5°E.


Towercom od ponad 10 lat jest klientem SES w Czechach i na Słowacji, udostępniając pojemność satelitarną słowackim nadawcom na pozycji orbitalnej 23,5° E. Tym samym, Towercom ma dostęp do odbiorców telewizji premium w 37 mln gospodarstw domowych w Europie.

- Cieszymy się mając możliwość dalszego zapewniania naszym klientom profesjonalnych i niezawodnych usług wspólnie z naszym partnerem SES, powiedział Ivan Peschl, CEO Towercom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

619 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama