reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orion z transmisją STS HD na 85°E

dodano: 2019-12-05 17:04
autor: RO | źródło: cableman.ru

Telekarta Rosyjski operator Orion rozpoczął dystrybucję kanału STS HD. Emisja w wysokiej rozdzielczości pojawiła się na satelicie Horizons 2 (85°E), będącym częścią floty satelitarnej grupy Orion. Horizons 2 obejmuje zasięgiem europejską część Rosji, Ural i Syberię.

STS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
STS HD stanowi zawartość platformy satelitarnej Telekarta. Kanał znajduje się w pakietach Master, Lider i Premier oraz w archiwalnym Bezlimitnyj w obszarze odbioru satelity Horizons 2. W sumie operator transmituje ponad 30 kanałów HD, w tym 5 federalnych.

STS to ogólny kanał rozrywkowy, koncentrujący się na programach rosyjskich i zagranicznych, filmach fabularnych, serialach, skeczach i widowiskach rozrywkowych. STS to produkcje własne seriali i programów, a także rosyjskie adaptacje najlepszych formatów zagranicznych. Według danych z 2018 roku, kanał zajął 7. miejsce pod względem oglądalności wśród ogólnokrajowych stacji telewizyjnych w Rosji.

Niedawno grupa Orion dodała 3 kanały poświęcone wydarzeniom w krajach azjatyckich i regionach azjatyckiej części Rosji. Khabar TV i Kazakh TV są produkowane w Kazachstanie i obejmują wszystkie aspekty życia w tym kraju. Big Asia powstaje w Rosji i koncentruje się na pokazywaniu życia w krajach azjatyckich.

Także na pojemności Orion zostały włączone kanały Nickelodeon i Paramount Comedy amerykańskiego holdingu Viacom (od 4 grudnia ViacomCBS) w ramach rozszerzenia współpracy obu firm.

Parametry techniczne:
Horizons 2 (85°E)
tp. 4K (11,840 GHz, pol. H, SR: 28800, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)
Kodowanie: Conax, Irdeto

Testy techniczne STS HD z powyższych parametrów rozpoczęły się już w listopadzie.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Opticum RED Wideband + 4 SAT Legacy

Cyfrowy konwerter hybrydowy - WIDEBAND + 4 SAT Legacy. To...

149 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...
reklama