reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Małgorzata Seck pokieruje w T‑Mobile Polska rozwojem usług TV

dodano: 2019-12-11 16:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: T-Mobile Polska

Małgorzata Seck Od stycznia 2020 roku do zespołu T‑Mobile Polska dołączy Małgorzata Seck, która poprowadzi w firmie departament pracujący nad rozwojem usług TV. Zespół pod kierownictwem Seck będzie odpowiedzialny za opracowanie strategii oraz projektowanie i rozwój produktów telewizyjnych, a w tym również za monitorowanie ich wejścia na rynek usług konwergentnych. Seck będzie zarządzała portfolio produktów dla segmentu TV oraz projektowaniem i promocją treści.

T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Małgorzata Seck to managerka ze specjalizacją w obszarze TV, VOD i telekomunikacji z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. W czasie swojej wieloletniej kariery zajmowała się tworzeniem i zarządzaniem kanałami TV, jak również rozwojem oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzorem produkcji telewizyjnych i filmowych.

Przez ostatnie cztery lata współpracowała z Orange Polska, gdzie jako dyrektor telewizji i kontentu była odpowiedzialna m.in. za tworzenie i realizację strategii obejmującej produkty oraz usługi TV i VOD. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów wideo w Netii oraz dyrektora kanałów MiniMini+, MiniMax/ZigZap, Hyper, Kuchnia+ i Domo+ w Canal+ Cyfrowy.

Małgorzata Seck ukończyła Filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Ma również tytuł magistra Université de Lyon II, na kierunku Kino i Media oraz MBA Akademii Leona Koźmińskiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama