reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Erotyczny Leo TV Gold z nową licencją

dodano: 2019-12-20 10:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

Leo TV Kolejny czeski kanał erotyczny może rozpocząć nadawanie. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na 21. sesji przyznała spółce PK 62 licencję na program o nazwie Leo TV Gold. Licencja jest ważna przez 12 lat i dotyczy dystrybucji programu w sieciach kablowych w Czechach. Zgodnie z warunkami licencyjnymi, będzie to program tematyczny dla dorosłych.

Leo TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PK 62 oferuje już kanał erotyczny Leo TV. Licencja na Leo TV Gold została po raz pierwszy uzyskana w maju 2018 roku. W lutym 2019 roku nadawca złożył wniosek o zmianę warunków licencji i używał jej na istniejący program Leo TV.

Główny kanał Leo TV jest nadawany od lipca 2008 roku jako pierwszy kanał dla dorosłych skupiający się na krajowej i zagranicznej produkcji erotycznej. Początkowo był emitowany tylko w nocy - od 22:00 do 6:00. Od kwietnia 2019 roku nadaje 24 godziny na dobę. Jednocześnie operator przeszedł na dystrybucję w rozdzielczości HD.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

499 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...
reklama