reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

50 śmiałych kobiet roku 2019 w „Wysokich Obcasach”

dodano: 2019-12-28 04:46 | aktualizacja: 2019-12-28 12:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy” Inga Zasowska, Bianka Siwińska, Olga Tokarczuk, Krystyna Janda, Agnieszka Holland i Martyna Wojciechowska („Kobieta na krańcu świata” - emisja w kanałach TVN, Travel Channel i ITVN/TVN International) to wybrane przykłady z grona 50 śmiałych kobiet 2019 roku. W sobotę, 28 grudnia br. wraz z dziennikiem „Gazeta Wyborcza” (Agora) po raz trzeci ukaże się specjalne wydanie tygodnika „Wysokie Obcasy” (numer 52/2019) w całości poświęcone kobietom, które zdaniem jego redakcji są bohaterkami mijającego roku.

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Olga Tokarczuk za czułość słowa, Agnieszka Holland za film „Obywatel Jones”, Inga Zasowska za wakacyjny strajk klimatyczny pod Sejmem RP, Martyna Wojciechowska za wspieranie kobiet na krańcach świata i wyrównywanie szans (więcej tutaj), Bianka Siwińska za wciąganie polskich dziewczynek w świat technologii. Te i inne kobiety nagrodzone przez redakcję „Wysokich Obcasów” to ludzie nauki, sztuki, biznesu, lokalne aktywistki, ale też osoby dotychczas nieznane opinii publicznej. Redaktorki tygodnika od 2017 roku publikują listę kobiet, które ich zdaniem w danym roku, pokonując osobiste bariery oraz społeczne i polityczne ograniczenia, przyczyniają się do realnych zmian otaczającej je rzeczywistości, przezwyciężania stereotypów czy pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Bohaterką okładki specjalnego wydania „Wysokich Obcasów” jest Olga Tokarczuk, laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie „Literatury za rok 2018” (więcej tutaj).

„Wysokie Obcasy” ukażą się wraz z „Gazetą Wyborczą” w sobotę 28 grudnia br. Numer wspiera kampania promocyjna w internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej oraz autopromocja w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej” i w serwisie wyborcza.pl. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej” (więcej tutaj).
 
Olga Tokarczuk na okładce tygodnika „Wysokie Obcasy” - numer 52/2019, foto: Agora
Olga Tokarczuk na okładce tygodnika „Wysokie Obcasy” - numer 52/2019, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama