reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraińcy uruchomią własną wersję E!

dodano: 2020-01-10 18:59
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia 9 stycznia br. ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia wydała licencję na nowy kanał telewizyjny Є! (E! w przekładzie na j. polski), który ma emitować krótkie filmy dokumentalne o sukcesach zwykłych ludzi. Wybór nazwy to odważne posunięcie, bo nawiązuje do znanego kanału na świecie E! Entertainment.

https://ohme.pl/portal/wp-content/uploads/2017/11/ulica-tlum-ludzie.jpg
ludzie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według państwowego rejestru przedsiębiorstw, właścicielami projektu Є! są Ludmiła Gołub (34%), Wiktoria Wasilienko (5%), Swietłana Koljada (5%), Iwan Pinczuk (5%) i Rusłan Gołub (51%).

Kanał Є! będzie emitował programy dokumentalne o zwykłych Ukraińcach, trwające 13 i 26 minut bez lektora. Jako cel postawiono pokazanie zwykłych ludzi mieszkających na Ukrainie i zapoznanie się z ich życiem. W przestrzeni medialnej kraju brakuje kanału mówiącego tylko o ludziach ludziom. Nadawca ma docierać do widzów za pośrednictwem satelity.

Bohaterami naszego kanału są zwykli Ukraińcy. Może to być woźny, lekarz lub 75-letni nauczyciel, który nadal uczy, ponieważ nie widzi życia bez swojego zawodu. Pokazujemy Ukrainę przez ludzi

- mówią twórcy kanału Є!.


Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama