reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Castle” od 3.02 w TV Puls

dodano: 2020-01-16 15:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Castle” Od poniedziałku, 3 lutego br. TV Puls zaprasza na premierę serialu kryminalnego „Castle”. Autor bestsellerowych powieści oraz nieugięta detektyw zabiorą widzów w świat zagadek i spraw pozornie nie do rozwiązania. Premiery odcinków w TV Puls będą miały miejsce codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 11:00. Dodajmy, że serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Stopklatka, AXN i Fox.

TV Puls „Castle”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Richard Castle (w tej roli Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka - słynna aktorka. Wszystko się zmienia, kiedy Richard Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Richard Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Kate Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści.

Wkrótce Richard Castle i Kate Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle'a oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza  sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej...

Jak czytamy w komunikacie, serial zdobył w Stanach Zjednoczonych Ameryki grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People’s Choice Award - cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii „Ulubiony serial kryminalny” i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle'a (więcej tutaj).
 
Stana Katic w serialu „Castle”, foto: Bob D'Amico/American Broadcasting Companies, Inc.
Stana Katic w serialu „Castle”, foto: Bob D'Amico/American Broadcasting Companies, Inc.


„Castle” - emisja od poniedziałku do piątku (od 3 lutego 2020 roku) o godz. 11:00 w TV Puls. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Stopklatka, AXN i Fox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama