reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Psy 3. W imię zasad” - film Polsatu w kinach

dodano: 2020-01-17 02:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat Polsat „Psy 3. W imię zasad” Od piątku, 17 stycznia br. w kinach w całej Polsce widzowie mogą oglądać film „Psy 3. W imię zasad”. Producentem filmu jest Wonder Studio, koproducentami są Scorpio Studio oraz firmy z grupy Cyfrowy Polsat, takie jak Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel, dystrybutorem jest Kino Świat, a wsparcia udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Kulisy powstawania filmu pokażą kanały Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe, TV4 i TV6.

Kino Świat Polsat „Psy 3. W imię zasad”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po latach odsiadki Franz Maurer (w tej roli Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i Nowego (Cezary Pazura). Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent filmu „Psy II: Ostatnia krew”. Koproducentami filmu są Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat oraz Polkomtel. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna” i „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada Chimney Poland (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

„Psy 3. W imię zasad” - o filmie - obsada: Bogusław Linda („Kroll”, „Psy” i „Powidoki”), Cezary Pazura („Pitbull. Ostatni pies”, „Kiler” i „Psy”), Artur Żmijewski („Czarny Mercedes”, „Mój rower” i „Psy II: Ostatnia krew”), Edward Linde-Lubaszenko („E=mc2”, „Poranek kojota” i „Psy”), Marcin Dorociński („Pitbull. Ostatni pies”, „7 uczuć” i „Róża”), Sebastian Fabijański („Legiony”, „Mowa ptaków” i „Kamerdyner”), Tomasz Schuchardt, („Kurier”, „Cicha noc” i „Karbala”), Jan Frycz („Ślepnąc od świateł”, „Legiony” i „Służby specjalne”), Arkadiusz Jakubik („Kler” i „Jestem mordercą”), Mirosław Baka („Legiony”, „Zabawa zabawa” i „Jack strong”), Jacek Beler („Ślepnąc od świateł” i „Kler”), Wojciech Zieliński („Służby specjalne” i „Chrzest”), Eryk Lubos („Underdog”, „Drogówka” i „Dzień kobiet”), Aleksandra Linda („Totem” i „Diablo. Wyścig o wszystko”), Dominika Kluźniak („Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Wkręceni” i „Lejdis”) i Dominika Walo (pierwszy raz na dużym ekranie).
 
Marcin Dorociński i Bogusław Linda na plakacie promującym kinową emisję filmu „Psy 3. W imię zasad”, foto: Kino Świat
Marcin Dorociński i Bogusław Linda na plakacie promującym kinową emisję filmu „Psy 3. W imię zasad”, foto: Kino Świat


„Psy 3. W imię zasad - kulisy” - emisja w kanałach Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 250 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama