reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix już z nowymi planami Mobilny i Mobilny Plus

dodano: 2020-02-28 11:43 | aktualizacja: 2020-02-28 12:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Netflix Zgodnie z zapowiedziami, w Polsce ruszyły testy nowych planów mobilnych Netflixa. Do oferowanych dotychczas planów Podstawowego, Standard i Premium dołączone zostały Mobilny i Mobilny Plus, przeznaczone dla użytkowników urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Netflix mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan Mobilny kosztuje 24 zł miesięcznie, czyli znacznie mniej niż do tej pory najtańszy plan Podstawowy (34 zł). Obejmuje jeden ekran w jakości SD (telefon lub tablet). Natomiast plan Mobilny Plus w cenie 38 zł miesięcznie pozwala na jednoczesne oglądanie na dwóch ekranach (telefon, tablet lub komputer) w jakości HD. To taniej niż za plan Standard w cenie 43 zł miesięcznie, a taka sama jakość i liczba ekranów, jednak bez możliwości oglądania na telewizorze.

Należy dodać, że funkcje screen mirroring czy Chromecast, powalające na przesłanie obrazu z telefonu na telewizor, nie działają w przypadku planów mobilnych. Za to osoby z planem Mobilnym Plus mogą spróbować podłączyć laptop kablem HDMI do telewizora.

Jak informował wcześniej Netflix, wprowadzane testowo dwa nowe plany Mobilny i Mobilny Plus zostaną udostępnione na stałe, gdy „odbiorcy doceniający zwiększoną elastyczność będą z nich korzystać i uznają tę zmianę za pozytywną”.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama