reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-06-03 - 2020-06-04 - 2020-06-05

7-9.03 Polsat Sport: Puchar Polski, derby i rugby

dodano: 2020-03-07 05:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 7-8 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, Puchar Polski siatkarek, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, La Liga Santander, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, łyżwiarstwo szybkie, snowboard, narciarstwo dowolne, gala Tymex Boxing Night 11 w Dzierżoniowie, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, Moto2, Moto3 oraz e-sport - League of Legends European Championship i Counter-Strike: Global Offensive - ESL One.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play i Polsat News oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Puchar Polski siatkarek (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), gala Tymex Boxing Night 11 w Dzierżoniowie (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - ESL One (więcej tutaj).

Plan transmisji:

7 marca (sobota)
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One w Rio de Janeiro, Polsat Games

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2019” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - GKS Tychy, Polsat Sport

12:55 La Liga Santander: SD Eibar - RCD Mallorca, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:55 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona, Eleven Sports 2

13:30 (Eurosport 1) i 14:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

13:50 KSW40, Polsat Sport Fight

14:45 Puchar Polski siatkarek, 1. półfinał: MKS SAN-Pajda Jarosław - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

15:00 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Werder Brema, Eleven Sports 1

15:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Best of Febuary” - magazyn, Eleven Sports 3

15:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

15:20 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Heerenveen, Polsat Sport Extra

15:25 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

15:55 Sky Bet Championship: Swansea City AFC - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

16:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Fortuna: Liga: FC Viktoria Pilzno - SK Dynamo Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 1

17:00 (Polsat Sport News) i 17:15 (Eurosport 1) biathlon, Pucharu Świata w Nowym Mieście: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport News i Eurosport 1

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Inter Mediolan - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

18:00 Puchar Polski siatkarek, 2. półfinał: Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo, Polsat Sport

18:00 SuperLega: Top Volley Cisterna - Calzedonia Werona, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Chicago Fire, Polsat Sport News

20:00 (Polsat Sport Fight) i 22:30 (Polsat Sport) gala Tymex Boxing Night 11 w Dzierżoniowie, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

20:30 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

20:40 Eredivisie: SC Heerenveen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 snowboard: Puchar Świata w Sierra Nevadzie, Polsat Sport News

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 7 na 8 marca (z soboty na niedzielę)
0:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 gala bokserska w Nowym Jorku, Polsat Sport

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 Ultimate Fighting Championship (UFC248), Polsat Sport Extra

8 marca (niedziela)
8:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Krasnojarsku, Polsat Sport News

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Krasnojarsku, Polsat Sport News

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:35 (Eurosport 1) i 11:45 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście: bieg kobiet ze startu wspólnego, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:55 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

11:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One w Rio de Janeiro, Polsat Games

12:07 biathlon: Puchar Świata w Nowym Mieście, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Parma Calcio - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 rugby, Ekstraliga: RC Arka Gdynia - MKS Ogniwo Sopot, Polsat Sport Fight

13:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:35 (Eurosport 1) i 13:45 (Polsat Sport News) biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście: bieg mężczyzn ze startu wspólnego, Polsat Sport News i Eurosport 1

14:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News  i polsatsport.pl

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg, Polsat Sport Premium 1

14:30 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Heerenveen, Polsat Sport Extra

14:45 Puchar Polski siatkarek: finał, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Hellas Werona, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - FC Augsburg, Eleven Sports 1

15:10 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:55 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Granada CF Grenada, Eleven Sports 4

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

16:40 Eredivisie: FC Groningen - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

16:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga, Polsat Sport News

17:30 Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Start Lublin, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

17:55 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

18:00 SuperLega: Leo Shoes Modena - Vero Volley Monza, Ipla

18:00 SuperLega:Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino, Ipla

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Inter Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:55 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Real Madryt CF, Eleven Sports 2

22:30 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat Sport

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Nashville SC, Polsat Sport Extra

Noc z 8 na 9 marca (z niedzieli na poniedziałek)
2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama