reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy Praca” z Arleną Witt z YouTube'a

dodano: 2020-03-13 06:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy” Jak najlepiej wykorzystać swoją ambicję? Dlaczego zwolnienie z pracy to szansa na zawodowy remanent? Jak dać się złowić na LinkedInie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć w najnowszym numerze (2/2020) dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” (Agora), który ukazał się na rynku w czwartek, 12 marca br. Na okładce gazety znalazła się Arlena Witt - najsłynniejsza nauczycielka angielskiego w Polsce i gwiazda serwisu YouTube (kanał „Po cudzemu”).

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Arlena Witt, bohaterka okładki najnowszego wydania magazynu „Wysokie Obcasy Praca”, to nauczycielka i jednocześnie gwiazda serwisu YouTube. Jej kanał, za pośrednictwem którego uczy internautów języka angielskiego, działa od pięciu lat i ma ponad 480 tys. subskrybentów (dane za Agorą). Jak się buduje taki kapitał i na co warto zwrócić uwagę podczas nauki języka angielskiego - o tym opowiada w rozmowie z Magdaleną Warchalą.

Tematem numeru najnowszych „Wysokich Obcasów Praca” jest „Ambicja” - redakcja gazety przedstawia nie tylko rady dla ambitnych, a też rozmowy - o roli ambicji z doktor Ewą Jarczewską-Gerc oraz o tym, jak samemu nie utrudniać sobie życia - z profesorem doktorem habilitowanym Dariuszem Dolińskim. 

„Zwolnili cię? Zrób remanent życia zawodowego” - do tego przekonuje Dariusz Duma, filozof i przedsiębiorca w wywiadzie z Joanną Mosiej-Sitek, redaktorką naczelną magazynu. Dorota Warakomska radzi „Nie daj się przegadać protekcjonalnym facetom”, a Jacek Santorski wyjaśnia, jak angażujemy się w pracę i jak znaleźć w niej sens.

Oprócz tego czytelnicy wydania dowiedzą się, jak zmniejszyć skutki długiego siedzenia przy biurku i jak skutecznie kontrolować stres, poznają wyjątkowe kobiety - m.in. Magdalenę Wierzycką, najbogatszą kobietę w Republice Południowej Afryki, oraz Anette Thomas, prezeskę Guardian Media Group, a także będą mogli zainspirować się do zmiany ubioru w myśl hasła „Wyrwij się z korporutyny!”.

Nowe wydanie dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” jest dostępne w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 12 marca br. Wydanie wspiera kampania promocyjna w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Newsweek Polska” oraz „Wysokie Obcasy”, „Wysokie Obcasy Extra”) i w internecie (wyborcza.pl, wysokieobcasy.pl, Facebook i Google). Działania promocyjne przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów” (więcej tutaj).
 
Arlena Witt na okładce dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” - numer 2/2020, foto: Agora
Arlena Witt na okładce dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” - numer 2/2020, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...
reklama