reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Amazon Prime Video na 6 miesięcy dla wszystkich klientów Play

dodano: 2020-03-20 13:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Amazon Prime Video Play Od teraz wszyscy klienci Play, posiadający abonament telefoniczny, telewizyjny lub internetowy otrzymują 6-miesięczny dostęp do Amazon Prime Video. Wcześniej promocja obowiązywała wyłącznie nowych abonentów i tych przedłużających umowę. Amazon Prime Video to serwis streamingowy SVOD oferujący konsumentom filmy i seriale telewizyjne. Użytkownicy TV Box mogą teraz uzyskać dostęp do aplikacji Prime Video na dekoderze Play.

fot. Play
Amazon Prime Video Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby otrzymać dostęp do Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play, klienci z umową na telefon lub internet powinni uruchomić promocję w aplikacji Play24, w zakładce „Telewizja i wideo”. Po aktywacji wystarczy jedynie założyć swoje konto w serwisie Amazon Prime Video, korzystając z linku udostępnionego w aplikacji Play24 lub otrzymanego SMS-em. Użytkownicy Play Now TV Box mogą aktywować promocję w sekcji „Pakiety” na swoim dekoderze. Po aktywacji otrzymają SMS-em link, który po kliknięciu przekieruje na stronę rejestracji w serwisie Amazon Prime Video.

Nowi oraz przedłużający umowę klienci Play mogą aktywować promocyjny dostęp do Amazon Prime Video podczas podpisywania umowy, jak również później za pomocą aplikacji Play24 i dekodera do usługi Play Now TV.

Na rejestrację w Amazon Prime Video klienci mają 30 dni od daty aktywacji promocji.

W ramach oferty Play, filmy i seriale telewizyjne w serwisie można oglądać przez sześć miesięcy. Po tym okresie klienci mogą zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 25 zł miesięcznie. Koszt subskrypcji będzie doliczany do rachunku Play.

Amazon Prime Video oferuje klientom popularne filmy i seriale, w tym produkcje Amazon Originals, takie jak „Star Trek: Picard”, z udziałem Patricka Stewarta wcielającego się w swoją kultową rolę Jeana-Luca Picarda, „The Grand Tour”, czyli motoryzacyjne przygody Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May, czy najnowszy dramat „Hunters”, w którym zdobywca Oskara, Al Pacino gra członka drużyny nazistowskich tropicieli, działających w Nowym Jorku w 1977 roku.

Użytkownicy posiadający konto na Amazon Prime Video mogą pobierać treści na urządzenie, co pozwala na oglądanie ich bez dostępu do internetu. Jednocześnie z konta może korzystać 3 użytkowników. Filmy i seriale w Amazon Prime Video można oglądać na smart TV, na laptopie, w serwisie primevideo.com, jak również poprzez dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Użytkownicy TV Boxów mogą pobrać na swoje urządzenia aplikację Prime Video dla Android TV ze sklepu Google Play.
 
Sekcja „Aplikacje” na Play Now TV Box


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

690 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama