reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale pełne tajemnic w kwietniu w AXN

dodano: 2020-03-22 23:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN Finałowy sezon przygód jednostki FBI (Federal Bureau of Investigation) ścigającej najniebezpieczniejszych morderców ameryki, komisarz Michał Trela (w tej roli Andrzej Konopka) na tropie nowych tajemnic w Górach Sowich oraz doktor Shaun Murphy (Freddie Highmore) mierzący się z najbardziej nieoczekiwanymi zagadkami medycznymi. W kwietniu br. kanał AXN poleca swoim widzom takie seriale jak „Zabójcze umysły” (sezon 15.), „Znaki” (sezon 2., w obsadzie pojawią się Barbara Wypych i Rafał Mohr) i „The Good Doctor” (sezon 2.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu „Zabójcze umysły”. Grupie profilerów FBI (Federal Bureau of Investigation), pod wodzą Davida Rossiego (w tej roli Joe Mantegna), przyświeca jeden cel - dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W piętnastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnego mordercę, który w przeszłości próbował zabić jednego z członków zespołu. Premiera piętnastego, finałowego, sezonu serialu „Zabójcze umysły” odbędzie się we wtorek, 7 kwietnia br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj).

„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. W drugim sezonie widzowie podążać będą za historią zaginięcia córki komisarza Michała Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Premiera drugiego sezonu serialu „Znaki” odbędzie się we wtorek, 7 kwietnia br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).

W serialu „The Good Doctor” Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest doktor Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna Murphy'ego do zespołu. Shaun Murphy będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. Premiera drugiego sezonu serialu „The Good Doctor” odbędzie się w środę, 8 kwietnia br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o godzinie 21:05 w AXN.
 
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Barbara Wypych w serialu „Znaki”, foto: Wojciech Nekanda Trepka
Aisha Tyler i Adam Rodriguez w serialu „Zabójcze umysły”, foto: Cliff Lipson/CBS Broadcasting, Inc.
Aisha Tyler i Adam Rodriguez w serialu „Zabójcze umysły”, foto: Cliff Lipson/CBS Broadcasting, Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

690 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama