reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Rodzina z rekordem oglądalności dzięki transmisji mszy św.

dodano: 2020-03-23 13:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat

Polsat Rodzina Grupa Polsat poinformowała, że transmisję mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (22 marca, godz. 9:00) śledziło w Polsat News ponad 600 tys. widzów, a mszę dla dzieci (godz. 10:30) w Polsat Rodzina prawie 100 tys. widzów. To rekord od początku nadawania kanału Polsat Rodzina.

Polsat Rodzina 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja mszy świętej o godzinie 9:00 w Polsat News uzyskała 6,5 proc. udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 3,7 proc. w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był wśród pięciu najpopularniejszych stacji w kraju. Wśród widzów oglądających mszę za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu, w trakcie transmisji Polsat News był najchętniej oglądaną stacją z udziałami na poziomie 18,5 proc. w grupie 4+.

Msza święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina, jedyna tego typu transmisja w polskiej telewizji, w ostatnią niedzielę również cieszyła się dużym zainteresowaniem. Transmisję w Polsat Rodzina wybrało prawie 100 tys. widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 0,8 proc. w grupie 4+ oraz prawie 1 proc. w grupie wiekowej 16-49. To rekordowe wyniki Polsat Rodzina od początku nadawania stacji.

Transmisja mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej będzie dostępna dla widzów Polsat News oraz Polsat Rodzina o tej samej porze również w następną niedzielę.

Dane: Nielsen Audience Measurement


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama