reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Robert Makłowicz uruchomił kanał na YouTube [wideo]

dodano: 2020-03-27 08:16 | aktualizacja: 2020-03-27 15:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Robert Makłowicz YouTube 25 marca br. Robert Makłowicz uruchomił kanał na YouTube, w którym czyta i komentuje fragmenty własnej książki „Cafe Museum”, wydanej w 2010 roku, a także gotuje, dzieląc się z widzami swoją szeroką wiedzą, nie tylko kulinarną, lecz także historyczną. Filmiki są krótkie, kilkuminutowe. Dotychczas Robert Makłowicz opublikował trzy materiały wideo.

YouTube
Robert Makłowicz YouTube


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Czasy mamy takie, że niemal całe życie przenosi się do Internetu, zatem i ja się tam przenoszę, inaugurując niniejszym swój własny kanał na YouTube. Będę w nim robił różne rzeczy, m.in. czytał. Ja wiem, że czytających w tej chwili w Internecie jest wielu, ale ja przeczytam Wam coś, czego nikt inny nie przeczyta, mianowicie swoją własną twórczość. W dodatku będę ją jeszcze komentował

- powiedział Robert Makłowicz.

Kanał Roberta Makłowicza na YouTube ma aktualnie ponad 5,7 tys. subskrypcji.

Robert Makłowicz to dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik. Jest autorem m.in. cykli „Makłowicz w podróży” i „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” nadawanych na antenach TVP oraz „Makłowicz w drodze” na Food Network. Jego współpraca z Telewizją Polską skończyła się w 2017 roku, po czym przeszedł do Food Network. Jednak w aktualnej wiosennej ramówce tej stacji zabrakło programu Makłowicza.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama