reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RCS Ghana z platformą na satelicie Eutelsat 7B

dodano: 2020-04-22 16:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/RCS

RCS Ghana logo Africa 360px.jpg Operator satelitarny Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) zawarł wieloletni kontrakt z RCS Ghana, dla zapewnienia emisji swojego pakietu platformy satelitarnej (DTH), aby dostarczać je z satelity widzom w Ghanie i poza nią. RCS Ghana wykorzysta przepustowość pasma Ku satelity Eutelsat 7B (7°E).
 


Eutelsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RCS Ghana zamierza transmitować bezpłatną ofertę w platformie satelitarnej DTH zawierającej kanały SD i HD na rynek Ghany i ponad 40 innych krajów w Afryce.

Eutelsat 7B (7°E) jest kluczowym satelitą na tej pozycji orbitalnej dla regionalnych kanałów telewizyjnych. Ponad 500 kanałów telewizyjnych jest już nadawanych z pozycji 7°E, która stała się nowym punktem dostępowym platform DTH dla Afryki Subsaharyjskiej z jednymi z najszybciej rozwijających się rynków w regionie.

Hamza Tanko, prezes i dyrektor generalny RCS Ghana:

- Z przyjemnością współpracujemy z Eutelsatem w zakresie emisji pakietu RCS DTH, dostarczając wyjątkowe treści dla widzów w Ghanie i poza nią oraz umożliwiając nadawanie dowolnego kanału w Ghanie w wysokiej jakości i po atrakcyjnych stawkach. Pozycja 7°E jest idealna do obsługi rynku ghańskiego, a Eutelsat 7B oferuje stały zasięg i moc sygnału w całej Ghanie, a także pełny zasięg w Afryce Subsaharyjskiej w ponad 40 krajach afrykańskich. 

 
Zasięg wiązki afrykańskiej satelity Eutelsat 7B (7°E)

Źródło: rcs.com.gh 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama