reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink: Bez opłat przy zmianie systemu Irdeto na Viaccess

dodano: 2020-05-08 19:57
autor: HP | źródło: satelitnatv.sk/parabola.cz

Skylink Viaccess Intersat CAM CI+ moduł 360px.jpg Platforma satelitarna Skylink zniosła opłatę za przejście na nowy system Viaccess. Cennik usługi satelitarnej Skylink nie obejmuje już opłaty aktywacyjnej pobieranej przez operatora od klientów przy zmianie systemu Irdeto na Viaccess. W praktyce oznacza to, że jeśli obecny klient z kartą Irdeto od maja zdecyduje się na zakup nowego odbiornika satelitarnego z systemem Viaccess, nie będzie musiał płacić dodatkowej jednorazowej opłaty aktywacyjnej 9,90 euro.

Skylink
Skylink CAM Kaon oferta promocja 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Odbiorniki Irdeto stopniowo znikną z rynku. Klienci posiadający karty Irdeto, gdyby konieczna była wymiana odbiornika, znaleźli się w sytuacji, w której nasza opłata stałaby się droższa. Więc to anulowaliśmy. W ten sposób uniknęliśmy fali skarg. Kiedy dekodery Irdeto były na rynku, nie było żadnego powodu - powiedział Jaromír Glisník, członek zarządu Grupy M7 , wyjaśnił portalowi SatelitnáTV.sk, dlaczego opłata została anulowana.


Poprzez zniesienie opłaty aktywacyjnej Skylink nie ma na celu likwidacji systemu dostępu warunkowego Irdeto - nadal będzie działać bez ograniczeń.

- Tak wiele razy w ostatnich latach podkreślam, że tym razem nie mamy powodu, aby opuścić Irdeto i nie będziemy go likwidować - dodał Glisník.


Luksemburska firma M7 Group - obecnie należąca do CANAL+ Group - podpisała umowę o ochronie treści z Viaccess-Orca w 2014 roku. Pierwsze urządzenia dekodujące z obsługą tego systemu pojawiły się na słowackim rynku 2 lata później. Obecnie w sprzedaży są następujące urządzenia z Viaccess: bezkartowe moduły CAM i odbiorniki hybrydowe Kaon MZ 102, które umożliwiają odbiór nie tylko z satelity, ale także przez Internet. 

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...
reklama