reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-12-05 - 2020-12-06 - 2020-12-07

Lotto Superliga Cup w studiu TVP

dodano: 2020-05-22 23:50 | aktualizacja: 2020-05-23 14:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Sport

TVP siedziba Woronicza Telewizja Polska 31 maja w studiu Telewizji Polskiej rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego, „Lotto Superliga Cup". – To będzie i święto, i promocja polskiego tenisa stołowego w studiu telewizyjnym na Woronicza – powiedział prezes PZTS, Dariusz Szumacher. Transmisja od godz. 15:45 w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej.

TVP Sport
TVP Sport HD MUX3 jak odebrac poradnik 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z powodu koronawirusa od 2 miesięcy nie odbywają się żadne zawody krajowe i międzynarodowe, przedwcześnie zakończono rozgrywki męskiej superligi i kobiecej ekstraklasy oraz niższych lig tenisa stołowego.

Dlatego z ciekawą propozycją wyszła Telewizja Polska. 31 maja przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa rozegrany zostanie wyjątkowy turniej. Odbędzie się on w siedzibie TVP przy ul. Jana Pawła Woronicza 17. O jego organizacji poinformował dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

31 maja odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń związanych z tenisem stołowym.
Oprócz turnieju mężczyzn, dojdzie do rewanżu za finał tegorocznych mistrzostw Polski kobiet, w którym broniąca tytułu Natalia Bajor pokonała Paulinę Krzysiek. Z kolei mecz pokazowy zagrają jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiego tenisa stołowego Lucjan Błaszczyk i podobnie jak on specjalizujący się w trikach rakietowych Norbert Stolicki.

Głównym wydarzeniem będzie ośmioosobowy turniej z udziałem kadrowiczów: Marka Badowskiego, Samuela Kulczyckiego, Macieja Kubika oraz byłych mistrzów Polski Daniela Góraka, Wanga Zeng Yi, Tomasza Lewandowskiego. Wystąpią również Czech Pavel Sirucek i Chińczyk Han Qiyao.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...
reklama