reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy program rozrywkowy „Ameryka da się lubić” w TVP2

dodano: 2020-05-22 23:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Ameryka da się lubić TVP 360px.jpg Telewizja Polska startuje z nowym show „Ameryka da się lubić”, w którym na nowo będzie odkrywana Ameryka. Program nawiązuje do kultowego formatu „Europa da się lubić”, ukazując różne aspekty życia w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Program poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon. Premiera w sobotę 6 czerwca o godz. 20:00 w TVP2.

TVP
Ameryka da się lubić program tvp 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy program „Ameryka da się lubić” to dynamiczny, pełen humoru format, w którym uczestnicy oraz zaproszeni goście zgłębią wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych. Patrząc na USA z perspektywy Amerykanów i Polaków, pokażemy prawdę o amerykańskich stereotypach i skonfrontujemy ją z humorystycznymi opowieściami i anegdotami.

Amerykanie mieszkający w Polsce w dowcipny sposób opowiedzą, jak postrzegane są Stany Zjednoczone i Polska, co w Polsce ich zaskoczyło, a co zachwyciło oraz powiedzą, z jakimi opiniami się nie utożsamiają.

Uczestnicy i goście programu opowiedzą o tym, jak można osiągnąć sukces w Stanach Zjednoczonych Ameryki, wskażą ulubione sposoby Amerykanów na wypoczynek, ujawnią jak ważne są dla nich pieniądze i kariera oraz powiedzą o ich przyzwyczajeniach i upodobaniach.

Gospodyni programu Ida Nowakowska-Herndon, przez lata mieszkająca w Ameryce, zaprosi do każdego odcinka czterech mieszkających w Polsce i mówiących po polsku Amerykanów, a także polskie gwiazdy.

Gośćmi programu będą m.in.: Edyta Górniak, Marcin Gortat, Andrzej Piaseczny, Tomasz Karolak, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz, Cezary Pazura, Wojciech Cejrowski.

W programie nie zabraknie dobrej muzyki w wykonaniu polskich gwiazd sceny muzycznej.
Największe hity wykonają m. in.: Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkestra, Łobuzy, Rafał Brzozowski, zespół Piersi, Sławek Uniatowski, Red Lips.

Autorem i pomysłodawcą programu jest Leszek Kumański.

„Ameryka da się lubić”, 8 odcinków, w każdą sobotę od 6 czerwca o godz. 20:00 w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...
reklama