reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio: „Nadzieja” zespołu Ira w nowej wersji

dodano: 2020-06-01 04:33 | aktualizacja: 2020-06-01 15:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W piątek, 29 maja br. w Rock Radiu (Agora) w programie „Powstanie Rock Radia” swoją premierę miała specjalna wersja piosenki „Nadzieja”. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z liderem grupy Arturem Gadowskim i całym zespołem Ira. Klip można zobaczyć na rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook i w kanale na platformie YouTube.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po „Kryzysowej narzeczonej” Lady Pank Rock Radio zachęcało słuchaczy do nagrywania kolejnej piosenki - tym razem utworu „Nadzieja” zespołu Ira. Do udziału w projekcie namawiał wszystkich Artur Gadowski. Lider zespołu Ira nagrał w domu partie wokalne, a instrumentalne wykonania przeboju Rock Radio otrzymało też od wszystkich pozostałych członków zespołu: Wojciecha Owczarka, Piotra Koncy, Piotra Sujki i Sebastiana Piekarka. 

- Słuchacze Rock Radia nadesłali nam swoje wykonania wokalne, perkusyjne i gitarowe. I tym razem nie zawiodła ich kreatywność - niektórzy postanowili wykonać utwór, stepując, grając w lesie czy na kalimbie. Do akcji włączył się również Crunchips, który ufundował nagrody dla najbardziej pomysłowych wykonawców

- mówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radio.


Specjalna wersja piosenki „Nadzieja” została zaprezentowana w piątek, 29 maja br. na antenie Rock Radia - w programie „Powstanie Rock Radia” po godzinie 10:00. Klip miał też już swoją premierę w sieci - można go zobaczyć na rockradio.pl (zobacz wideo), na facebookowym profilu stacji (zobacz wideo) i jej kanale na platformie YouTube (zobacz wideo).

Poprzednio, w kwietniu br., w ramach akcji „#Zostan w domu z Rock Radiem”, powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa narzeczona” zespołu Lady Pank. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem (więcej tutaj).

Redakcja stacji chce kontynuować akcję i będzie zapraszać słuchaczy do wspólnego zaśpiewania kolejnych klasyków rocka (więcej tutaj).
 
Kolejny klip Rock Radia i słuchaczy stacji - nowa wersja „Nadziei” zespołu Ira, foto: Kinga Mędrzycka/Agora
Kolejny klip Rock Radia i słuchaczy stacji - nowa wersja „Nadziei” zespołu Ira, foto: Kinga Mędrzycka/Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama