reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon, MTV i J-One wkrótce w Orange we Francji

dodano: 2020-07-07 11:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ViacomCBS/satkurier.pl

J-One ViacomCBS Networks International podpisał nową umowę dystrybucyjną z Orange we Francji. Abonenci TV d'Orange będą mogli uzyskać dostęp do treści takich kultowych marek, jak Nickelodeon, J-One i MTV.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku umowy całe portfolio marek ViacomCBS Networks France będzie teraz dostępne na platformach telewizyjnych Orange we Francji (linearnie i na życzenie), w tym BET, Comedy Central, Paramount Channel, Game One, Game One +1, Nickelodeon Junior, Nickelodeon, Nickelodeon +1, Nickelodeon Teen, MTV, MTV Hits i J-One.

Kanały Nickelodeon (Nickelodeon Junior, Nickelodeon, Nickelodeon +1, Nickelodeon Teen) zostaną dodane do oferty Orange we Francji 9 lipca, a MTV, MTV Hits i J-ONE będą dostępne od 20 sierpnia.

Abonenci TV d'Orange będą mogli teraz oglądać popularne treści dla dzieci, takie jak „Psi patrol”, „Shimmer i Shine”, „Harmidom” oraz „Wiktoria znaczy zwycięstwo” od marek Nickelodeon. Ponadto do oferty dodane zostaną treści muzyczne, w tym kultowe wydarzenia, takie jak MTV EMA i MTV Video Music Awards, a także programy typu reality, takie jak „Ekipa z Newcastle” i „Catfish” z kanałów MTV i MTV Hits. Ofertę uzupełnia J-One z treściami anime z takimi produkcjami, jak „Detektyw Conan”, „Radiant”, „One Piece” i „Boruto: Naruto Next Generations”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama