reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ Sport 3 i 4 w „nc+ telewizji na kartę z Pakietem Start+”

dodano: 2020-07-07 17:06 | aktualizacja: 2020-07-08 10:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: PHU Saturn/satkurier.pl

TNK Telewizja na kartę canal plus sport 3 start+ 2020 360px.jpg Mało kto wie, że od początku czerwca w prepaidowej ofercie Platformy CANAL+ nastąpiła bardzo ważna zmiana, która może zainteresować kibiców piłkarskich. Przygotowano dwa nowe pakiety dodatkowe dostępne dla klientów „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”. Istotne jest włączenie pakietu Filmbox z 5 stacjami tej marki (od maja) oraz pakietu z 2 stacjami premium: CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 (od czerwca). Warto sprawdzić, ile kosztują dwa nowe pakiety przedpłacone w nc+ TNK.

CANAL+
Canal+ Sport 3 Ekstraklasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie nc+ telewizja na kartę pojawiły się następujące pakiety:
  • Filmbox - zestaw 5 kanałów filmowych tej marki prezentujących znane i lubiane hity filmowe i seriale – dodatkowe 10 zł/mc do wybranego pakietu,
  • CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 to dwa sportowe kanały premium stworzone specjalnie dla kibiców PKO Ekstraklasy - dodatkowe 35 zł/mc do wybranego pakietu.

Jak wiadomo, trwa końcowa runda finałowa PKO Ekstraklasy, a dwa kanały premium CANAL+ Sport 3 i 4 transmitują wszystkie mecze Ekstraklasy na żywo oraz autorskie magazyny poświęcone tym rozgrywkom.
 
Dwie ostatnie linie w tabeli dotyczą pakietów Start+ i Komfort+ z CANAL+ Sport 3 i 4

Trzeba dodać, że ITI Neovision S.A. potwierdziła, że ważność oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ została przedłużona do 31.10.2021 r.

Użytkownicy ofert prepaid wprowadzonych do sprzedaży przed 5.10.2017 r. mogą aktywować Pakiet Komfort+, po upływie okresu ważności, określonego w zestawie startowym.

Oczywiście warunkiem włączenia Pakietu Komfort+ jest przejście na warunki oferty „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” obowiązującej od 5.10.2017 r.

Aktualna oferta jest tu - dostępna dla zestawów, w których karta sparowana jest z dekoderem.


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama