reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11-13.07 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-07-11 05:51 | aktualizacja: 2020-07-11 12:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 11-12 lipca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Ultimate Fighting Championship (UFC), Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), 2. Bundesliga i 3. Liga (baraż) oraz e-sport - FIFA20 - Ekstraklasa Games.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Doku i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: Formuła 1 (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj i tutaj) i 3. Liga oraz e-sport - FIFA20 - Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Plan transmisji:

11 lipca (sobota)
5:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Polacy w finałach Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

10:25 Formuła 3, Grand Prix Austrii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

11:00 Formuła 1:  „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 Formuła 1, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 KSW26, Polsat Sport News

14:00 Formuła 1, Grand Prix Styrii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:45 Formuła 2, Grand Prix Austrii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

16:55 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Celta Vigo, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Jakub Ostrowski

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:10 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Tomasz Zieliński

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Miedź Legnica, Polsat Sport

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

18:10 2. Bundesliga i 3. Liga, 2. mecz barażowy: FC Ingolstadt 04 - FC Norymberga, Eleven Sports 3

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

19:10 La Liga Santander: Real Valladolid - FC Barcelona, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

19:25 Serie A Tim: Brescia Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:25 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1
komentują: Julian Kowalski i Dominik Guziak

21:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

21:55 La Liga Santander: Atletico Madryt - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

22:00 „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:30 „Wróciły do gry! Polska - Czechy, kulisy” - reportaż, Polsat Sport

23:00 Ultimate Fighting Championship 251 (UFC251), Polsat Sport

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 Ultimate Fighting Championship 251 (UFC251) - zapowiedź, Polsat Sport Fight

Noc z 11 na 12 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:15 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

4:35 Major League Soccer (MLS): FC Cincinnati - Columbus Crew SC, Polsat Sport Extra

12 lipca (niedziela)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:15 KSW47, Polsat Sport Fight

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:45 Formuła 3, Grand Prix Austrii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:10 Formuła 2, Grand Prix Austrii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz, Polsat Sport

12:30 Formuła 1:  „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1, Grand Prix Styrii: parada kierowców, Eleven Sports 1

14:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

14:25 Sky Bet Championship: Swansea City AFC - Leeds United FC, Eleven Sports 4

14:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:00 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

15:05 Formuła 1, Grand Prix Styrii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

16:15 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

16:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 2

16:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:10 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Tomasz Zieliński

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

19:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

19:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

19:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Hellas Werona, Eleven Sports 2
komentują: Mateusz Święcicki i Mikołaj Kruk

19:25 La Liga Santander: CD Leganes - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

19:25 Serie A Tim: Parma Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 4
komentuje: Michał Mitrut

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 „Wielkie wyścigi rydwanów” - film dokumentalny, Polsat Doku

21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:25 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

21:30 tenis ziemny: „Masters Moments” - magazyn, Polsat Sport News

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

21:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

22:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:05 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 12 na 13 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW50, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

4:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama