reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pol’and’Rock Festival na żywo na YouTube i w Playerze

dodano: 2020-07-29 18:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Pol'and'Rock Festival W czwartek, 30 lipca o godz. 10:00 rozpoczęła się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol'and'Rock Festival online. Tegoroczny festiwal Jurka Owsiaka z uwagi na zagrożenie epidemiczne odbywa się w nowej formule. Realizowany jest w studiu telewizyjnym, a całość, tj. około 70 godzin wydarzenia, transmitowana jest w Internecie – m.in. na YouTube (na kanale KręciołaTV) i w Playerze.

Łukasz Widziszowski Fotografia
Pol’and’Rock Festival fot. Łukasz Widziszowski Fotografia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jurek Owsiak nie zwalnia tempa, nawet pandemia koronawirusa nie podcina skrzydeł jego fundacji i organizowanych przez nią wydarzeń, takich jak popularny Pol’and’Rock Festival. W tym roku impreza przenosi się z Kostrzyna nad Odrą do studia w Warszawie, a śledzić ją będzie można dzięki nieprzerwanej transmisji online. Lista gwiazd jest równie imponująca co w latach poprzednich. Na scenie zobaczymy m.in. Raz, Dwa, Trzy, Kwiat Jabłoni, Big Cyc, Jelonek, Happysad, Enej, Urszulę, Renatę Przemyk, Majkę Jeżowską czy Anię Rusowicz.

Player stworzył specjalny kanał dedykowany transmisji z festiwalu Pol'and'Rock. Relacja rozpoczęła się w czwartek, 30 lipca o godz. 10:00 i trwać będzie nieprzerwanie do 3:00 w nocy w niedzielę, 2 sierpnia. Uroczyste otwarcie wydarzenia planowane jest na godz. 15.00 w czwartek. Materiał będzie można oglądać na żywo bez opłat i bez reklam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama