reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ninja Warrior Polska” 2 w telewizji Polsat

dodano: 2020-08-07 04:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Ninja Warrior Polska We wtorek, 1 września br. w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Ninja Warrior Polska”. Widowisko poprowadzi Karolina Gilon, a jako komentatorzy wystąpią Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski „Juras”. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production.

„Ninja Warrior Polska” Polsacie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Nowy sezon, nowi uczestnicy, nowa szansa na zwycięską walkę z samym sobą i najsłynniejszym torem na świecie. Wciągający od pierwszej minuty program, hit jesiennej ramówki we wtorkowe wieczory na antenie telewizji Polsat! - zapowiada nadawca.

Tytuł „Polskiego Ninja” i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia. Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą - legendarną już Górę Midoriyama.

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? O tym widzowie przekonają się wkrótce - we wtorek, 1 września br. w Polsacie startuje druga edycja tego widowiska.

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji programu najdalej. Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda. Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, by udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września br. widzowie Polsatu zobaczą go również w najnowszej edycji widowiska „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” (wcześniejsze serie emituje obecnie kanał Super Polsat - więcej tutaj, tutaj i tutaj). W obu programach jest po to, by pokazać, że nigdy nie należy się poddawać.

W „Ninja Warrior Polska” pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Widzowie zobaczą m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza.

W drugim sezonie zmagań na torze „Ninja Warrior Polska” ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsatu Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza Jurkowskiego „Jurasa” - w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy - Karolinę Gilon, która poprowadzi widowisko. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production (więcej tutaj i tutaj).
 
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny


„Ninja Warrior Polska” - sezon 2., emisja we wtorki (od 1 września 2020 roku) w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...
reklama