reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mateusz Borek będzie komentował mecze Bundesligi w Canal+

dodano: 2020-08-18 17:52 | aktualizacja: 2020-08-18 18:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ Sport Do redakcji sportowej CANAL+ dołączają Mateusz Borek i Michał Żewłakow. Borek będzie komentował mecze Bundesligi - w każdej kolejce jedno spotkanie. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla CANAL+, będzie pracował w roli eksperta. Nowy sezon Bundesligi rozpocznie się 18 września. W CANAL+ Sport można oglądać 2-3 mecze w każdej kolejce. Pozostałe transmisje w Eleven Sports.

Mateusz Borek, Michał Kołodziejczyk, Michał Żewłakow, fot. CANAL+
Mateusz Borek Michał Kołodziejczyk Michał Żewłakow CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Mateusz Borek wiosną tego roku, po 20 latach pracy, rozstał się z Polsatem. Teraz aktywnie udziela się w Kanale Sportowym na YouTube, którego jest współtwórcą, a niedawno skomentował mecz piłkarski w Eurosporcie - finał Pucharu Niemiec. 22 sierpnia Borek zaliczy dziennikarski debiut w TVP Sport - poprowadzi studio przy okazji gali boksu. Ponadto MB Promotions, którego Borek jest promotorem, podpisało umowę z Telewizją Polską, opiewającą na co najmniej 18 gal.
 

- Jestem niezwykle dumny, że tak wielkie nazwiska dołączają do redakcji sportowej CANAL+. Ich doświadczenie, styl komentarza, eksperckość gwarantują najwyższy poziom. Witajcie na pokładzie, Panowie! - powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.

- Futbol poznałem od strony piłkarza, drużyny i dyrektora sportowego. Przyszedł czas na tę przyjemną stronę. Cieszę się, że będę to robił w miejscu, gdzie czuję, że wypłynąłem na szerokie wody. W stacji, która da mi możliwości rozwoju - ocenił 102-krotny reprezentant Polski Michał Żewłakow.

- Dla mnie to powrót podwójnie sentymentalny. Do CANAL+ i do Bundesligi. Skomentowałem dwadzieścia sezonów tych rozgrywek. Ostatnio bardzo mi brakowało ligi niemieckiej - nawet kiedy jej nie komentowałem, to oglądałem po sześć meczów w każdej kolejce. Cieszę się, że od września znowu będę mógł usiąść przed mikrofonem - podsumowuje Mateusz Borek.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama