reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-11-29 - 2020-11-30 - 2020-12-01

19-21.09 Polsat Sport: Magazyny, derby i futbol

dodano: 2020-09-19 06:38 | aktualizacja: 2020-09-19 11:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 19-20 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Scottish Premiership, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, PGE Ekstraliga, rallycross, tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro League i League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj/a> i tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro League (więcej tutaj) i League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Plan transmisji:

19 września (sobota)

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Teplice Cieplice, Polsat Sport Extra

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 1

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Nürburgu: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Europy w Jurmale: 2. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 1

11:35 KSW43, Polsat Sport Fight

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: MotoE, polsatsport.pl

12:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Europy w Jurmale: 3. ćwierćfinał, Polsat Sport News

12:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Pre Season” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Stomil Olsztyn, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Europy w Jurmale: 4. ćwierćfinał, Polsat Sport News

13:00 rugby, Ekstraliga: OKS Skra Warszawa - Master Pharm Rugby Łódź, Polsat Sport Fight

13:00 (Eleven Sports 1) i 13:25 (Super Polsat) Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Nürburgu, Super Polsat i Eleven Sports 1

13:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - Karlsruher SC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Cardiff City FC, Eleven Sports 3
komentuje: Tomasz Zieliński

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

15:00 siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Jurmale: 3. ćwierćfinał, Polsat Sport News

15:00 Bundesliga: Werder Brema - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: VfB Stuttgart - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Jurmale: 4. ćwierćfinał, Polsat Sport News

16:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:30 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole, Ipla

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź, Ipla

17:10 GROM Challenge - Siła i Honor, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - HydroTruck Radom, Polsat Sport News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

17:45 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 3. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - GKS Tychy, Ipla

18:25 La Liga Santander: Getafe CF - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2

19:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Emmen, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Hellas Werona - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

20:00 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Apklan Resovia Rzeszów, Ipla

20:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin, Polsat Sport

20:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 4. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 La Liga Santander: Celta Vigo - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:35 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport News

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 rallycross: World RX Łotwy, Polsat Sport Extra

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 19 na 20 września (z soboty na niedzielę)

0:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:35 Major League Soccer (MLS): Orlando City SC - Chicago Fire FC, Polsat Sport Extra

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20 września (niedziela)

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:10 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:45 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Nürburgu: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

10:07 GROM Challenge - Siła i Honor, Polsat Sport News

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Jurmale: 1. półfinał, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: Parma Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Górnik Łęczna, Polsat Sport

12:50 rugby, Ekstraliga: RC Orkan Sochaczew - Edach Budowlani Lublin, Polsat Sport Fight

13:00 siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Jurmale: 2. półfinał, Polsat Sport News

13:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Nürburgu, Eleven Sports 1

13:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice, Ipla

13:25 2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - SC Paderborn 07, Eleven Sports 4

13:40 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat

13:55 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Geuna - FC Crotone, Eleven Sports 3

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:00 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​, MotoGP: show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 2

15:30 Scottish Premiership: Hibernian FC Edynburg - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

15:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

15:55 La Liga Santander: SD Huesca - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 4

16:00 PGE Ekstraliga, półfinał fazy play-off: RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno, Eleven Sports 1
komentują: Michał Korościel i Marcin Kuźbicki

16:30 siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Jurmale: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: Developres SkyRes Rzeszów - #VolleyWrocław, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport News

17:45 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:55 Bundesliga: VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

20:00 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport News

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 20 na 21 września (z niedzieli na poniedziałek)
​​​​​​​

0:00 rallycross: World RX Łotwy, Polsat Sport Extra

0:00 KSW49, Polsat Sport News

0:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW41, Polsat Sport

1:05 Major League Soccer (MLS): Montreal Impact - Philadelphia Union, Polsat Sport News

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 KSW53, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama