reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-12-01 - 2020-12-02 - 2020-12-03

3-5.10 Polsat Sport: MMA, derby, magazyny i futbol

dodano: 2020-10-03 06:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 3-4 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Scottish Premiership, Sky Bet Championship, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, Fight Exclusive Night 30: Lotos Fight Night Wrocław (FEN30: Lotos Fight Night Wrocław), Ultimate Fighting Championship (UFC), lekkoatletyka - WA Continenntal Tour - Kip Keino Classic oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro League i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 30: Lotos Fight Night Wrocław (FEN30: Lotos Fight Night Wrocław) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), lekkoatletyka - WA Continenntal Tour - Kip Keino Classic oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro League (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Plan transmisji:

3 października (sobota)
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:25 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Korona Kielce, Polsat Sport

12:40 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

12:55 La Liga Santander: Real Valladolid - SD Eibar, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

13:00 rugby, Ekstraliga: OKS Skra Warszawa - MKS Pogoń Awenta Siedlce, Polsat Sport Fight

13:00 „The Best Off” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 Sky Bet Championship: Norwich City FC - Debry County FC, Eleven Sports 2

13:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:25 Eredivisie: Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

14:30 KSW47, Polsat Sport News

14:45 Tauron Liga: Developres SkyRes Rzeszów - Joker Świecie, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - FC Crotone, Eleven Sports 3
komentują: Mateusz Święcicki i Mikołaj Kruk

15:00 lekkoatletyka: WA Continenntal Tour - Kip Keino Classic, Polsat Sport Extra

15:00 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 1

15:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: VfB Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 4

15:55 La Liga Santander: Atletico Madryt - Villarreal CF, Eleven Sports 2

16:00 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Chrobry Głogów, Ipla

16:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - Polski Cukier Avia Świdnik, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1

17:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat i Polsat Sport Extra) Fight Exclusive Night 30: Lotos Fight Night Wrocław (FEN30: Lotos Fight Night Wrocław), Super Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

18:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Jablonec, Polsat Sport News

19:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

20:25 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 Bundesliga: „Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 3 na 4 października (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:30 Major League Soccer (MLS): Toronto FC - Philadelphia Union, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 KSW40, Polsat Sport Extra

4:30 UFC Fight Night, Polsat Sport

4:50 „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight

4 października (niedziela)
5:00 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Colorado Rapids, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 KSW38, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

12:10 Eredivisie: FC Groningen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

12:25 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Resovia Rzeszów, Polsat Sport

12:40 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź, Ipla

12:50 rugby, Ekstraliga: RC Orkan Sochaczew - Master Pharm Rugby Łódź, Polsat Sport Fight

12:55 Scottish Premiership: Saint Johnstone FC Perth - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

13:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

13:25 2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

13:40 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat

13:55 La Liga Santander: CD Alavés Vitoria-Gasteiz - Athletic Bilbao, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: GKS Katowice - Cuprum Lubin, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Inter Mediolan, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

15:00 KSW42, Polsat Sport News

15:00 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Arka Gdynia, Ipla

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - GKS Jastrzębie-Zdrój, Ipla

16:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard, Polsat Sport News

16:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

17:00 „Serie A Tim: Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport Extra

17:55 Fortuna: Liga: FC Banik Ostrava Ostrawa - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

17:55 Bundesliga: FC Bayern Monachium - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński

17:55 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Spezia Calcio La Spezia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:30 Tauron 1. Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - BAS Białystok, Polsat Sport

21:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 4 na 5 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

2:00 KSW47, Polsat Sport

2:00 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama