reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-11-29 - 2020-11-30 - 2020-12-01

10-12.10 Polsat Sport: Liga Narodów, magazyny i UFC

dodano: 2020-10-10 06:30 | aktualizacja: 2020-10-10 11:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 10-11 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Liga Mistrzów futsalistów, Liga Narodów piłkarzy, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, gala bokserska BT Sport Fight Night, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Formuła 1, PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, turniej Roland Garros (French Open) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - IEM Global Challenge i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Liga Mistrzów futsalistów (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), gala bokserska BT Sport Fight Night, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), turniej Roland Garros (French Open) (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - IEM Global Challenge (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Plan transmisji:

10 października (sobota)
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 1

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Zolder: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:40 KSW51, Polsat Sport Fight

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Formuła 1, Grand Prix Eifelu: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoE, polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Zolder: wyścig, Super Polsat i Eleven Sports 1

13:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiecie - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Czarnogóra - Azerbejdżan, Polsat Sport Extra

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Luksemburg - Cypr, Ipla

14:55 Formuła 1, Grand Prix Eifelu: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 Liga Narodów piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski piłkarzy, Polsat Sport News

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Apklan Resovia Rzeszów, Ipla

17:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: IEM Global Challenge, Polsat Games

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 tenis ziemny, turniej Roland Garros (French Open) w Paryżu: studio po finale Sofia Kenin - Iga Świątek (pojedynek o 15:00 w kanałach TVN i Eurosport 1), Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport Extra

17:30 Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - Trefl Sopot, Polsat Sport News

17:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Wyspy Owcze - Łotwa, Polsat Sport Premium 1

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Liechtenstein - Gibraltar, Polsat Sport Premium 2

18:05 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Polsat Sport Fight) i 23:00 (Polsat Sport Extra) gala bokserska BT Sport Fight Night w Stratford, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

20:15 (TVP Sport) i 20:35 (Polsat Sport Extra) Liga Narodów piłkarzy: Hiszpania - Szwajcaria, Polsat Sport Extra i TVP Sport

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Ukraina - Niemcy, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Andora - Malta, Ipla

21:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: IEM Global Challenge, Polsat Games

21:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 10 na 11 października (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11 października (niedziela)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Zolder: kwalifikacje, Eleven Sports 1

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 (Eleven Sports 1), 14:05 (Polsat) i 16:00 (Eleven Sports 2) Formuła 1, Grand Prix Eifelu: wyścig, Polsat, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

12:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Odra Opole, Polsat Sport

12:30 Energa Basket Liga: GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Zolder: wyścig, Eleven Sports 2

13:30 KSW54, Polsat Sport Fight

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Irlandia - Walia, Polsat Sport Extra

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Kazachstan - Albania, Ipla

15:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

15:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: IEM Global Challenge, Polsat Games

16:00 Liga Mistrzów futsalistów: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

16:15 PGE Ekstraliga, mecz o miejsca 3. i 4.: Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 (Polsat Sport), 18:40 (TVP Sport), 20:30 (TVP Polonia) i 20:35 (TVP1) Liga Narodów piłkarzy: Polska - Włochy, TVP1, TVP Polonia, TVP Sport i Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport Extra

17:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Norwegia - Rumunia, Polsat Sport News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Anglia - Belgia, Polsat Sport Premium 1

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Bośnia i Hercegowina - Holandia, Polsat Sport Premium 2

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Chorwacja - Szwecja, Polsat Sport Premium 5

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Armenia - Gruzja, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Estonia - Macedonia Północna, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Litwa - Białoruś, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Finlandia - Bułgaria, Ipla

19:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Mistrzów futsalistów: finał, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Francja - Portugalia, Polsat Sport Extra

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Islandia - Dania, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Irlandia Północna - Austria, Polsat Sport Premium 2

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szkocja - Słowacja, Polsat Sport Premium 3

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Rosja - Turcja, Polsat Sport Premium 4

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Grecja - Mołdawia, Ipla

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Kosowo - Słowenia, Ipla

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Izrael - Czechy, Ipla

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Serbia - Węgry, Ipla

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Itas Trentino, Polsat Sport Extra

23:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Narodów piłkarzy - skróty, Polsat Sport

23:35 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 11 na 12 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

1:00 KSW37, Polsat Sport Extra

1:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...
reklama