reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-11-29 - 2020-11-30 - 2020-12-01

17-19.10 Polsat Sport: Derby, magazyny i siatkówka

dodano: 2020-10-17 06:58 | aktualizacja: 2020-10-17 11:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 17-18 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Liga NOS, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A TIM, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, gala bokserska Top Rank Boxing, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Moto2, Moto3, MotoGP, rallycross, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów Ipla i polsatsport.pl.

Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank Boxing (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Plan transmisji:

17 października (sobota)
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:10 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Heusden-Zolder: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Bundesliga: „Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 1

11:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

11:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik TSV - VfL Bochum, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Sankt Petersburgu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 (Eleven Sports 1) i 13:25 (Super Polsat) Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Heusden-Zolder: wyścig, Super Polsat i Eleven Sports 1

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

13:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:35 KSW54, Polsat Sport Fight

13:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w Sankt Petersburgu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:55 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

15:00 Bundesliga: FC Augsburg - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 1

15:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

15:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - VfB Stuttgart, Eleven Sports 4

15:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 La Liga Santander: Celta Vigo - Atletico Madryt, Eleven Sports 3

16:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Arka Gdynia, Ipla

17:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

17:30 Tauron Liga: DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: Arminia Bielefeld - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

17:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: Inter Mediolan - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

17:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

20:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa, Polsat Sport

20:30 La Liga Santander: Getafe CF - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:40 Serie A Tim: FC Crotone - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

21:00 rallycross: World RX Katalonii, Polsat Sport News

21:25 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - FC Porto, Eleven Sports 3
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:20 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

23:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 17 na 18 października (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:00 Bundesliga: „Bundesliga Dino: HSV” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 gala Top Rank Boxing w Las Vegas, Polsat Sport

18 października (niedziela)
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:05 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Heusden-Zolder: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport Extra

12:25 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Korona Kielce, Polsat Sport

13:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Heusden-Zolder: wyścig, Eleven Sports 1

13:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

13:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

13:25 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona, Eleven Sports 4

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:40 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat

13:55 La Liga Santander: Athletic Bilbao - UD Levante Walencja, Eleven Sports 3

14:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów, Ipla

14:20 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:25 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SC Heerenveen, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - GKS Katowice, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio La Spezia - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Sankt Petersburgu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

15:55 La Liga Santander: Villarreal CF - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:40 Eredivisie: PEC Zwolle - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

17:00 Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 1

17:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron 1. Liga: ZAKSA Strzelce Opolskie - eWinner Gwardia Wrocław, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Parma Calcio, Eleven Sports 2

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: SD Huesca - Real Valladolid, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 badminton, turniej BWF World Tour w Danii: finał, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: AS Roma Rzym - Benavento Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 KSW48, Polsat Sport Fight

20:55 Liga NOS: Rio Ave FC Vila do Conde - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński

21:00 SuperLega: Itas Trentino - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

23:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 rallycross: World RX Katalonii, Polsat Sport Extra

23:30 badminton, turniej BWF World Tour w Danii: finał, Polsat Sport News

23:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

Noc z 18 na 19 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 KSW54, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Los Angeles FC, Polsat Sport Extra

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...
reklama