reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-12-01 - 2020-12-02 - 2020-12-03

24-26.10 Polsat Sport: UFC, derby, magazyny i futbol

dodano: 2020-10-24 06:08 | aktualizacja: 2020-10-24 13:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 24-25 października br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Liga NOS, Eredivisie, Scottish Premiership, Chinese Super League, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny, łyżwiarstwo figurowe - ISU Grand Prix Skate America oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Chinese Super League (więcej tutaj i tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny, łyżwiarstwo figurowe - ISU Grand Prix Skate America (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Plan transmisji:

24 października (sobota)
6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Monster Jam w Tampie, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate America: taniec rytmiczny, Polsat Sport

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:25 Chinese Super League: Guangzhou R&F FC - Qingdao Huanghai FC, Polsat Sport Extra

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 Formuła 1, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

12:00 La Liga Santander: „Analysing El Clasico” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:55 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3
komentują: Tomasz Zieliński i Tomasz Urban

12:55 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Athletic Bilbao, Eleven Sports 4

13:00 rugby, Ekstraliga: RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków, Polsat Sport Fight

13:15 (Eleven Sports 1), 14:30 (Canal+ Premium) i 15:30 (Canal+ 1) La Liga Santander: FC Barcelona - Real Madryt CF, Eleven Sports 1, Canal+ Premium i Canal+ 1

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:55 Formuła 1, Grand Prix Portugalii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 4

15:00 KSW44, Polsat Sport News

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

15:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 3

15:30 tenis stołowy, turniej ATP w Antwerpii: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:25 Eredivisie: VVV-Venlo - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

17:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

17:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

17:30 tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Inter Mediolan, Eleven Sports 2

18:00 (Eleven Sports 1) i 18:25 (Eleven Sports 4) Bundesliga: Borussia Dortmund - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

18:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - SD Eibar, Eleven Sports 3

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Ultimate Fighting Championship 254 (UFC254), Polsat Sport

20:00 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate America: program dowolny solistek, Polsat Sport News

20:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 Tauron 1. liga: Polski Cukier Avia Świdnik - Olimpia Sulęcin, Polsat Sport Extra

20:30 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

21:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

21:25 Liga NOS: FC Porto - Gil Vicente FC Barcelos, Eleven Sports 2

21:50 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate America: program dowolny solistów, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate America: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

22:30 SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport News

22:45 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

Noc z 24 na 25 października (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:30 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Toronto FC, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 KSW53, Polsat Sport Extra

3:00 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate America: program dowolny par sportowych, Polsat Sport

3:50 „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny, Polsat Viasat History

4:35 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate America: taniec dowolny, Polsat Sport

25 października (niedziela)
6:00 Monster Jam w Tampie, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:40 KSW33, Polsat Sport Fight

9:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat Play

10:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: rozgrzewka w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:55 La Liga Santander: Real Valladolid - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 3

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Formuła 1, Grand Prix Portugalii: wyścig, Eleven Sports 1

12:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

12:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - FC Crotone, Eleven Sports 2

12:50 rugby, Ekstraliga: RC Orkan Sochaczew - MKS Pogoń Awenta Siedlce, Polsat Sport Fight

12:55 Scottish Premiership: FC Aberdeen - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

13:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 2. Bundesliga: SV Sandhausen - SC Paderborn 07, Eleven Sports 4

14:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

14:25 Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Teruel: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

14:50 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Miedź Legnica, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Parma Calcio - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

15:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: finał, Polsat Sport Extra

16:40 Eredivisie: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

17:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

18:00 SuperLega: NBV Werona - Top Volley Cisterna, Polsat Sport Extra

18:50 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Hellas Werona, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - AZS AGH Kraków, Polsat Sport

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Liga NOS: Vitoria SC Guimaraes - Sporting Braga, Eleven Sports 2

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:45 Bundesliga: „Bundesliga Special: Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

23:00 KSW43, Polsat Sport News

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:40 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 25 na 26 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:30 KSW52, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:40 KSW23, Polsat Sport Fight


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama