reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-12-01 - 2020-12-02 - 2020-12-03

Sport w polskiej TV 29.10.2020

dodano: 2020-10-28 14:50 | aktualizacja: 2020-10-29 10:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Europy UEFARangers FC – Lech Poznań. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF tylko w Eurosporcie. Mecz Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego w Polsacie Sport Extra.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

14:40 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 9

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
MOL-Pick Szeged – SG Flensburg-Handewitt

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
FC Porto – Łomża VIVE Kielce
 
Golf Channel

17:00 Golf: PGA Tour, Southampton Parish:
1. runda

20:00 Golf: European Tour, Pafos:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Lech Poznań
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AC Milan – Sparta Praga

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SL Benfica – Standard Liege
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Lille OSC – Celtic Glasgow

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad – SSC Napoli
 
Polsat Sport Premium 4

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AEK Ateny – Leicester City

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Slavia Praga – Bayer 04 Leverkusen
 
Polsat Sport Premium 5

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Royal Antwerp FC – Tottenham Hotspur

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Omonia Nokozja – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 6

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
KAA Gent – TSG 1899 Hoffenheim

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Granada – PAOK FC
 
Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – King Szczecin

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
AZS AGH Kraków – BAS Białystok
 
Polsat Sport Extra

14:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda: Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego

16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda

18:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda

20:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda
 
Polsat Sport News

15:30 Sporty walki: Babilon MMA 17:
Ceremonia ważenia
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
TVB 1898 Stuttgart – SC DHfK Lipsk

21:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
RetaBET Bilbao Basket – MoraBanc Andorra
 
TVP 2

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Lech Poznań
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 
TVP Sport

13:30 Snooker: Championship League:
Faza grupowa

15:00 Snooker: Championship League:
Faza grupowa

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama