reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Vox Music TV oficjalnie ruszył

dodano: 2014-04-27 19:00 | aktualizacja: 2014-04-28 07:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

VOX Music TV Vox MTV 28 kwietnia 2014 roku oficjalnie wystartował Vox Music TV, nowy kanał Grupy ZPR (jego nadawcą jest Lemon Records, nadawca Polo TV). Spod logo usunięto dopisek „emisja testowa”. Przypomnijmy, iż na kilka dni przed startem stacja pojawiła się w przekazie satelitarnym z emisją testową, w czasie której emitowano teledyski (więcej tutaj). Kanał dostępny jest w przekazie satelitarnym i kablowym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vox Music TV to kanał bazujący na marce i formacie Radia Vox FM. Stacja prezentuje muzykę taneczną od lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku po współczesne przeboje, w tym euro disco, italo disco czy disco polo.

Vox Music TV dostępny jest w niekodowanym przekazie satelitarnym. Stacja pojawiła się w ofercie platformy nc+ (więcej tutaj), a także sieci kablowych, takich jak m.in.: Vectra (więcej tutaj), Toya, Sat Film (więcej tutaj), Echostar Studio (więcej tutaj) i Orange.

Satelitarny przekaz Vox Music TV jest realizowany w DVB-S2, co oznacza, że choć kanał jest w SD, to do odbioru wymagane są dekodery HD.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: VOX Music TV
PID V: 525 (MPEG-4/SD)
PID A: 729 (pol)
PID PCR: 525
SID 15814
PID PMT: 43
Provider: TVN
Kodowanie: brak

Obecnie Grupa ZPR ma następujące kanały w swoim portfolio - muzyczne Eska TV i Polo TV, dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 1), w przekazie satelitarnym, kablowym i w sieci, Vox Music TV, a także Wawa TV, Polo Party TV (więcej tutaj), Eska Rock TV, Eska Party TV (więcej tutaj), Eska Best Music TV i Vox TV, które są dostępne w sieci w serwisie EskaGO (więcej tutaj). 28 kwietnia br. oficjalnie wystartował również kolejny kanał nadawcy - edukacyjno-poznawczy Fokus. Stacja dostępna jest w przekazie naziemnym (MUX 1), satelitarnym, kablowym i w sieci (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...