reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV w ofercie UPC Polska

dodano: 2014-04-29 14:33 | aktualizacja: 2014-04-29 14:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

Fokus TV Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 28 kwietnia 2014 roku, czyli w dniu startu stacji (więcej tutaj), do oferty telewizji cyfrowej UPC Polska dołączył Fokus TV, kanał o profilu edukacyjno-poznawczym. Dostępny jest on w pakietach Start, Start HD, Select Extra HD i Max Extra HD, na pozycji 386. (312. w dekoderach Kaon byłej Aster). - Obecnie telewizja cyfrowa UPC Polska to ponad 190 zróżnicowanych gatunkowo kanałów, w tym 47 w jakości HD - informuje operator.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- UPC Polska konsekwentnie stawia na rozwój telewizji cyfrowej i poszerzanie oferty o propozycje dostępne w telewizji naziemnej. Tym samym, nowy program dołączył do wprowadzonych w ostatnim czasie kanałów Stopklatka TV i TVP ABC. W ramach telewizji naziemnej abonenci pakietów telewizji cyfrowej UPC Polska mają dostęp do wszystkich kanałów dostępnych w telewizji naziemnej, m.in. TVP1 HD, TVP2 HD, Polsat, TVN, Eska TV, Polsat Sport News czy dostępnej od 15 lutego br. na multipleksie TV Trwam - informuje UPC Polska.

Program nowej stacji skierowany jest do całej rodziny. Fokus TV chce przekazywać jest wiedzę poprzez zabawę. Ramówka kanału składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują naukę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). Produkcje własne przygotowane na zlecenie nowej stacji to m.in. „Tajemnice historii”, „Para daje radę”, „Lista Fokusa”, „Wehikuł czasu”, „Horoskop”, „A to ciekawe!”. Nadawcą kanału jest spółka TV Spektrum (Grupa ZPR).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...