reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza Motowizja HD

dodano: 2014-04-29 19:54 | aktualizacja: 2014-04-29 20:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Motowizja/satkurier.pl

Motowizja 6 maja 2014 roku Motowizja - kanał telewizyjny o tematyce motoryzacyjnej, dołączy do oferty sieci Toya, jednego z największych operatorów kablowych w Polsce. Stacja będzie dostępna w jakości HD (Motowizja HD). Przypomnijmy, iż kanał w standardowej rozdzielczości nadaje od 15 stycznia 2014 roku (więcej tutaj) i jest dostępny w ofertach platform nc+ (więcej tutaj, tutaj i tutaj) i Orange TV (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wprowadzenie kanału do jednej z najnowocześniejszych sieci kablowych, jaką jest Toya, odzwierciedla wysokie zapotrzebowanie na programy w całości dedykowane motoryzacji i sportom motorowym, a rozpoczęcie nadawania w HD to kolejny krok milowy w historii Motowizji, umożliwiający naszym widzom dostęp do programu najwyższej jakości - powiedział Krzysztof Mikulski, prezes firmy Motowizja Sp. z o.o., nadawcy kanałów Motowizja i Motowizja HD.

Dziewczyny i Kenworth w programie „Trucker Club”, foto: Motowizja


Kanały Motowizja i Motowizja HD można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej  Nadawca proponuje widzom takie programy jak (więcej tutaj): „Eko jazda”, „Supersamochody”, „Motowizja Special”, „Na pełnym gazie”, „ Klasyki motoryzacji”, „Top 10 Show”, „Kaskaderzy”, „Legendy motoryzacji”, „W motokręgu”, „Made in Germany”, „Perfect Ride - Klejnoty szos”, „Motocykle”, „On Tour - Za głosem silnika”, „Królowie driftu”, „4x4”, „Motoikony”, „Legendarne Rajdy”, „Świat ciężarówek”, „Tuning”, „Motorland UK”, „Mistrzowie kierownicy”, „Na Osi” (więcej tutaj), „Trucker Club” (więcej tutaj). Motowizja (Motowizja HD) to również sport motorowy, a przede wszystkim Rajdowe Mistrzostwa Świata WRC, w których bierze udział Robert Kubica (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...