reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV i Vox Music TV w EskaGO

dodano: 2014-04-30 18:32 | aktualizacja: 2014-04-30 20:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Eska Go EskaGo Dwa nowe kanały Grupy ZPR, które rozpoczęły nadawanie 28 kwietnia 2014 roku - edukacyjno-poznawczy Fokus TV i muzyczny Vox Music TV (więcej tutaj i tutaj), są dostępne w należącej do Grupy ZPR internetowej platformie EskaGO. Warto dodać, iż jej odbiorcy mieli już od dawna dostęp do muzycznego kanału Vox TV, który jednak wraz ze startem Vox Music TV dostępnym także w przekazie satelitarnym i kablowym, wciąż nadaje i nie został podmieniony na Vox Music TV. Obie stacje są równolegle dostępne w EskaGO.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fokus TV to kanał edukacyjno-poznawczy. W ofercie stacji znajdziemy dokumenty, reportaże i programy poradnikowe. Nadawcą kanału jest spółka TV Spektrum (Grupa ZPR). Fokus TV nadaje od 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj).

Vox Music TV to kanał bazujący na marce i formacie Radia Vox FM. Stacja prezentuje muzykę taneczną od lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku po współczesne przeboje, w tym euro disco, italo disco czy disco polo. Nadawcą kanału jest spółka Lemon Records (Grupa ZPR), nadawca Polo TV. Vox Music TV rozpoczął oficjalne nadawanie 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj).

Serwis EskaGO to internetowa platforma Grupy ZPR. Za jej pośrednictwem możemy słuchać stacji radiowych nadawcy (więcej tutaj), a także oglądać popularne kanały telewizyjne - Eska TV i Polo TV, oraz takie, które są dostępne tylko za pośrednictwem serwisu - takie jak: Wawa TV, Polo Party TV (więcej tutaj), Eska Rock TV, Eska Party TV (więcej tutaj), Eska Best Music TV i Vox TV. W kwietniu br. do oferty dołączyły Fokus TV i Vox Music TV.

Fokus TV w serwisie EskaGO:
http://www.eskago.pl/tv/fokus-tv

Vox Music TV w serwisie EskaGO:
http://www.eskago.pl/tv/vox-music-tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...