reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5-10.09 IFA 2014: CityCube Berlin i inne nowości

dodano: 2014-04-28 10:56 | aktualizacja: 2014-04-30 15:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: IFA

IFA 2014 IFA kontynuuje swój rozwój w 2014 roku, co potwierdzone jest przez duże zainteresowanie ze strony wystawców. Na cztery miesiące przed rozpoczęciem tych targów elektroniki użytkowej, organizatorzy - gfu i Messe Berlin - wyrazili swoją gotowość do dalszego kierowania imprezą. Na konferencji prasowej w Belek w Turcji przypisano sukces targów nie tylko coraz większej liczbie innowacyjnych produktów, ale również sposobowi, w jaki poszczególne rynki się rozwijają.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Dr Christian Göke, dyrektor generalny Messe Berlin, powiedział:

- Czekamy z niecierpliwością na IFA 2014 i po raz pierwszy możemy zaoferować zwiększoną powierzchnię w odpowiedzi na utrzymujący się wysoki poziom popytu ze strony wystawców. Dzięki CityCube Berlin zdobyliśmy nie tylko 6000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej pilnie potrzebnej, ale również stwarzamy nowe możliwości dla spełnienia dodatkowych wymagań wystawców.

W CityCube Berlin będzie się mieściła gigantyczna prezentacja koreańskiego Samsunga.Organizatorzy planują nową koncepcję Kongresu IFA w 2014 roku.
Nowoczesny, międzynarodowy kongres zatytułowany IFA+ Summit zgromadzi przedstawicieli wiodących firm w dziedzinie technologii i treści. Oprócz odniesienia się do bieżących kwestii, wydarzenie to umożliwi także prowadzenie dyskusji na temat cyfrowej przyszłości, jak również ustanowienie nowych trendów oraz promowanie nowych idei.

Wśród produktów prezentowanych na IFA 2014 znajdą się ekrany o ultrawysokiej rozdzielczości (UHDTV 4K) wyświetlające niezwykle ostry i szczegółowy obraz, w niektórych przypadkach, w kinowym formacie 21:9, „zakrzywione” telewizory OLED i smartfony, Smart TV i inne „inteligentne” urządzenia oferujące bogactwo różnych funkcji i możliwości sieciowych.Targi IFA 2014 odbędą się w dniach 5-10 września 2014 roku w Berlinie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...