reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Ucieczka z Alcatraz” i „Boski żigolo”

dodano: 2014-05-04 18:35 | aktualizacja: 2014-05-04 20:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls - Premierami tygodnia 17-23 maja 2014 roku w TV Puls będą rewelacyjna „Ucieczka z Alcatraz” z Clintem Eastwoodem w roli głównej, jeden z najlepszych „więziennych” filmów w historii kina oraz druga część przygodowego „Krokodyla Dundee”. Ponadto pokażemy m.in. film akcji „6-ty dzień” z Arnoldem Schwarzeneggerem oraz „Pana życia i śmierci”, w którym obok Nicolasa Cage’a występuje Jared Leto, nagrodzony w tym roku Oscarem za znakomitą drugoplanową rolę w filmie „Witaj w klubie” - informuje TV Puls,Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Oprócz tego w omawianym tygodniu będziemy kontynuować serial „Don Matteo” (7. i 8. sezon), włoską wersję „Ojca Mateusza”. Jak zwykle zapraszamy też na kolejne odcinki „Spartakusa: Wojny potępionych”, który u nas ma swoją premierę w ogólnopolskiej telewizji, kultowy brytyjski serial „Mała Brytania” oraz serię „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu, której nie pokazywała jeszcze żadna telewizja - zapowiada nadawca.

Propozycje TV Puls od 17 do 24 maja 2014 roku:

Filmy:

„Mocne Sobotnie Kino”
„6-ty dzień” („The Sixth Day”)
akcja, USA 2000, reż. Roger Spottiswoode, występują: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Robert Duvall, Tony Goldwyn
emisja: sobota, 17 maja 2014 roku o 20:00

Przyszłość. Doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny - Adam Gibson - odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu: został sklonowany! Mężczyzna, który wygląda i zachowuje się jak Adam zajął jego miejsce w życiu. Wkrótce Gibson, ścigany przez tajemniczych zabójców, dowiaduje się o korporacji, która bezprawnie klonuje ludzi i czerpie z tego milionowe zyski. Szefowie firmy niebawem przekonują się, że sklonowanie Adama było błędem, gdyż ten nie zamierza poddać się i zrobi wszystko, by odzyskać swoje życie.

„Pan życia i śmierci” („Lord of War”)
thriller, USA/ Francja/ Niemcy 1995, reż. Andrew Niccol, występują: Nicolas Cage, Jared Leto, Bridget Moynahan
emisja: sobota, 17 maja 2014 roku o 22:25

Jurij Orłow ma wiele twarzy i wiele fałszywych tożsamości. Na pewno jednak urodził się na Ukrainie, a dzięki podrobionym papierom o żydowskim pochodzeniu może cieszyć się urokami amerykańskiej demokracji. Jurij postanawia zostać handlarzem bronią. Żyje jednak w wiecznym stresie, starając się zawsze o krok wyprzedzać zarówno konkurencję z branży, jak i zawziętego agenta Interpolu, Jacka Valentine'a. Rok 1991 przynosi rozpad Związku Radzieckiego. Orłow natychmiast jedzie na Ukrainę, gdzie czekają na niego arsenały niepilnowanej przez nikogo broni oraz wujek Dimitrij, generał ukraińskiej armii. Jurij osiąga bogactwo, o jakim nigdy nie marzył. Nie wie jeszcze, że przyjdzie mu się zmierzyć z zupełnie nieoczekiwanym przeciwnikiem, własnym sumieniem.

„Krokodyl Dundee” („Crocodile Dundee”)
przygodowy, Australia 1986, reż. Peter Faiman, występują: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, David Gulpilil
emisja: niedziela, 18 maja 2014 roku o 16:55

Bohaterką filmu „Krokodyl Dundee” jest Sue Charlton, reporterka nowojorskiej gazety, która przyjeżdża do australijskiej wioski. Chce tam poznać Mike' a J., zwanego „Krokodylem" Dundee, który żyje w buszu, a niedawno został zaatakowany przez krokodyla. W zamian za pokazanie miejsca, w którym wydarzyła się ta historia Sue chce dać mu 2500 $. Mike zgadza się na jej ofertę. W czasie podróży Sue niespodziewanie zakochuje się w Mike'u i proponuje mu aby pojechał z nią do Nowego Jorku. Wtedy zaczynają się problemy.

„Niedziela Z Gwiazdami”
„Król Skorpion 2: Narodziny wojownika” („The Scorpion King 2: Rise Of A Warrior”)
przygodowy, Niemcy/ RPA/ USA 1998, reż. Russell Mulcahy, występują: Michael Copon, Karen David, Simon Quarterman
emisja: niedziela, 18 maja 2014 roku o 20:00

Zobacz jakie były początki legendarnego Króla Skorpiona! Gdy na oczach młodego Mathayusa król morduje jego ojca (zwycięzca turnieju Ultimate Fighting Chamionship Randy Couture) w chłopaku rodzi się pragnienie zemsty, które uczyni z niego najstraszliwszego wojownika starożytności. Reżyser takich hitów, jak "Resident Evil: Zagłada" i „Nieśmiertelność" zaprasza do największej z epickich przygód, w której króluje nieprzerwana, zapierająca dech w piersiach akcja i niesamowite efekty specjalne!

„Ucieczka z Alcatraz” (Escape From Alcatraz”) - premiera
thriller, USA 1979, reż. Don Siegel, występują: Clint Eastwood, Patrick McGoohan, Roberts Blossom, Jack Thibeau
emisja: wtorek, 20 maja 2014 roku o 20:00

„Ucieczka z Alcatraz” to film oparty na prawdziwej historii. Z więzienia Alcatraz, położonego na wyspie, nigdy nikomu nie udało się uciec. Aż do czasu, kiedy inteligentny Frank Morris przygotowywał wraz ze swymi wspólnikami plan, który skrupulatnie realizował.

„Środa Pełna Wrażeń”
„Krokodyl Dundee II” („Crocodile Dundee II”) - premiera
przygodowy, Australia/ USA 1988, reż. John Cornell, występują: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon
emisja: środa, 21 maja 2014 roku o 20:00

Dalsza część przygód reporterki Sue i Mike’a „Krokodyla Dundee”, którzy razem pojechali do Nowego Jorku. Na miejscu okazuje się, że były mąż Sue zginął z rąk handlarzy narkotyków, a ci chcą się także zemścić na Sue. Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Dundee, aby ją ochronić, wywozi ją do australijskiego buszu. Niestety, ich śladem podążają handlarze narkotyków.

„Boski żigolo” („Deuce Gigolo”)
komedia, USA 1999, reż. Mike Mitchell, występują: Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis
emisja: czwartek, 22 maja 2014 roku o 20:00

Czyściciel akwariów - Deuce Bigalow - wpada w kłopoty. Po przyjęciu zlecenia opieki nad akwarium jednego z klientów, demoluje luksusowy apartament zleceniodawcy. By szybko zdobyć pieniądze na naprawienie szkód, Deuce obmyśla plan. I w tym momencie zabawa dopiero się rozpoczyna. Deuce dochodzi bowiem do wniosku, że jedynym sposobem wyjścia z kłopotów jest zaoferowanie kobietom swoich usług jako kochanek do wynajęcia...

„Ostateczna rozgrywka” („Direct Action”)
akcja, Kanada 2004, reż. Sidney J. Furie, występują: Dolph Lundgren, Polly Shannon, Donald Burda
emisja: piątek, 23 maja 2014 roku o 20:00

Policjantka Billie rozpoczyna współpracę z Frankiem Gannonem w specjalnym oddziale nowojorskiej policji. Podejrzewa, że jej nowy partner wspiera przestępców. Gdy Frank zostaje uprowadzony, Billie pomaga mu i zabija porywaczy. Wśród ofiar są policjanci. Okazuje się, że w oddziałach dochodzi do korupcji i zabójstw niewinnych ludzi. Frank chce ujawnić FBI to, co wie na ten temat. Zapada na niego wyrok śmierci. W ciągu jednego dnia musi znaleść dowody przestępstw skorumpowanych kolegów.

Programy podróżnicze:

„Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas”
Polska, 2014
emisja: w niedziele o 9:30

Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa (więcej tutaj).

Animacje:

„SpongeBob Kanciastoporty” („SpongeBob SquarePants”)
animacja, USA 1999
emisja: poniedziałek-piątek o 8:00 i 18:30

SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks (VIMN) (więcej tutaj i tutaj).

„Barbie w świecie mody” („Barbie a fashion fairytale”)
animacja, USA 2010, reż. wersji polskiej: Agnieszka Zwolińska, dubbing: Beata Wyrąbkiewicz (Barbie), Brygida Turowska-Szymczak (Ciocia Millicent), Karol Wróblewski (Ken), Katarzyna Owczarz (Alice)
emisja: sobota, 17 maja 2014 roku o 12:00

Barbie jedzie odwiedzić swoją ciotkę - Millie - w Paryżu. Na miejscu ma okazję zobaczyć jej niezwykły salon mody. Ku zaskoczeniu Barbie okazuje się, że ma on zostać wkrótce zamknięty. Barbie wpada na pomysł, by uratować rodzinny biznes. Razem z nieśmiałą projektantką mody - Alice - postanawia zorganizować olśniewający pokaz mody... Dołącz do Barbie w jej kolorowym, pełnym mody, przyjaciół i zabawy, świecie!

„Barbie: Akademia Księżniczek” („Barbie a fashion fairytale”)
animacja, Kanada/ USA 2011, reż. wersji polskiej: Agnieszka Zwolińska, dubbing: Aleksandra Domańska (Delancy Devin), Anna Gajewska (Dame Devin), Beata Wyrąbkiewicz (Blair (Barbie), Joanna Węgrzynowska-Cybińska (Dyrektor Privet)
emisja: niedziela, 18 maja 2014 roku o 12:00

Kolejne przygody Barbie.

Seriale:

„Don Matteo” 7,8
obyczajowy, Włochy 2009, występują: Terence Hill, Nino Frassica, Natalie Guetta, Simone Montedoro, Francesco Scali
emisja: poniedziałek-piątek około 8:00

„Don Matteo" to włoski serial kryminalny dla całej rodziny, który opowiada historię katolickiego księdza - detektywa. Tytułowy bohater, grany przez Terenca Hilla, to pogodny proboszcz parafii św. Jana, którego znakiem rozpoznawczym jest sutanna, kapelusz i rower. Don Matteo oprócz zwykłej posługi duszpasterskiej, hobbystycznie zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Służy pomocą policji oraz wszystkim potrzebującym wsparcia, również przestępcom.

„Spartakus: Wojna potępionych” („Spartacus - Season 3: War of the Damned”)
akcja, USA 2013, występują: Liam McIntyre, Manu Bennett, Dustin Clare, Todd Lasance, Ellen Hollman, Cynthia Addai-Robinson
emisja: w niedziele po 22:00

Dzięki TV Puls premierę w ogólnopolskiej telewizji będzie miał najnowszy, trzeci sezon spektakularnego serialu „Spartakus: Wojna potępionych”. Po śmierci Gaiusa Claudiusa Glabera, którego armia została pokonana przez ludzi Spartakusa, rebelianci odnoszą kolejne zwycięstwa. Zbuntowanych niewolników szybko przybywa. Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy, która przesądzi o losach Republiki Rzymskiej. W postać Spartakusa po raz kolejny wciela się Liam McCantyre, znany m.in. z serialu „Pacyfik”.

„Mała Brytania” („Little Britain”)
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, występują: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head, Paul Putner
emisja: we wtorki około 23:00

Serial „Mała Brytania” w zabawny sposób ukazuje życie kilku Brytyjczyków. Wśród nich znajduje się Emily - beztroski transwestyta, który wprowadza się do domku nad morzem. Jason, namiętnie zakochany w babci swojego najlepszego przyjaciela. Daffyda, który jest jedynym gejem we wsi oraz wiele barwnych postaci, które pomogą odpowiedź widzom na pytanie, kim tak naprawdę są Anglicy (więcej tutaj).

Dokumenty:

„Niezwykłe iluzje” („Comme Par Magie”)
dokumentalny, Kanada 2009
emisja: w soboty o 8:30

Bohaterem programu „Niezwykłe iluzje” jest kanadyjski fizyk i magik Luc Langevin. Jako punkt wyjścia do swoich magicznych sztuczek, którymi zadziwia nawet najbardziej sceptycznych przychodniów, wykorzystuje zasady świata nauki. Podczas swoich ulicznych przestawień korzysta z codziennych przedmiotów i wykonuje sztuczki, które oszałamiają publiczność.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...