reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Majowe propozycje Nat Geo Wild

dodano: 2014-05-07 03:02 | aktualizacja: 2014-05-07 03:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox International Channels Poland

Nat Geo wild logo.JPG W maju 2014 roku kanał Nat Geo Wild (Nat Geo Wild HD) zaprasza widzów szczególnie na takie programy jak: „Kierunek Wild: Dziki wulkan”, „Zwierzaki w amoku” i „Cesar na ratunek”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2014 roku w Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD:

„Kierunek Wild: Dziki wulkan”
emisja: we wtorek, 27 maja 2014 roku o 18:00

Pod spokojnymi, błękitnymi wodami Karaibów czai się gigantyczne niebezpieczeństwo.  Rozległa sieć uskoków geologicznych może w każdej chwili spowodować katastroficzne trzęsienia ziemi, niezwykle silne erupcje wulkaniczne i śmiertelne tsunami, zdolne pochłonąć wielkie obszary wybrzeży, od Puerto Rico po Nowy Jork. Program „Kierunek Wild: Dziki wulkan” to niespotykana do tej pory próba zbadania tych zagrożeń. Robert Ballard, sławny badacz oceanów, poprowadzi grupę naukowców na brawurową wyprawę w głąb oceanów, podczas której dotrą oni do najbardziej aktywnych podmorskich uskoków i wulkanów, położonych w okolicach płyty karaibskiej.

„Zwierzaki w amoku”
emisja: w środy (od 21 maja 2014 roku) o 18:00

Program „Zwierzaki w amoku” to zbiór najbardziej niesamowitych momentów z życia zwierząt - od tych pełnych napięcia po te najbardziej szokujące. Zobaczymy najbardziej hałaśliwe zwierzaki oraz te, które oszukując śmierć, przeczą prawom natury. Nie zabraknie nieprawdopodobnych awantur, dziwnych związków miłosnych, zmasowanych ataków i osobliwych reakcji wynikających z dzikich, zwierzęcych instynktów. Doświadczymy totalnych zaskoczeń i nagłych zwrotów akcji.

„Cesar na ratunek”
emisja: w niedziele o 18:00

Szczekają bez przerwy. Warczą, szczerzą kły, a czasem nawet gryzą. Nie dają spokoju przyjaciołom i innym właścicielom psów, którzy wyprowadzają na spacer swoich pupili. Czasami potrafią także napędzić strachu tym, których kochamy. Gdy dzielnica zostaje niemal sterroryzowana przez niesubordynowanego czworonoga, czas wezwać na ratunek Cesara Millana. Co tydzień pojedzie on do nowego miasteczka, które desperacko potrzebuje jego pomocy. Na własne oczy zobaczy on, jak nieposłuszne zwierzęta  sieją spustoszenie na ulicach, w psich parkach, a nawet w restauracjach i biurach. Może to być rozpuszczona chihuahua, która szaleje w rodzinnej firmie albo agresywny kundel, który terroryzuje całą okolicę. W każdym wypadku Cesar wykorzysta swą ogromną wiedzę i doświadczenie, by życie psów i społeczności powróciło do równowagi (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...