reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Emocjonujący Dzień Matki w kanałach TVP

dodano: 2014-05-09 15:05 | aktualizacja: 2014-05-09 19:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

TVP Julia Pietrucha, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Dąbrowska, Ada Fijał, Artur Barciś, Kacper Kuszewski, Radosław Pazura i Jacek Borkowski zapraszają 25 maja 2014 roku o godzinie 17:30 do TVP1 (TVP1 HD) na koncert „Nie ma jak u mamy”. To nie jedyna propozycja TVP z okazji Dnia Matki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spotkanie widzów z ulubionymi gwiazdami i ich matkami odbędzie się 24 maja br. w Centrum Targowym PARK w Toruniu, gdzie na widowni wśród publiczności zasiądą mamy gwiazd. Ulubione piosenki swoich mam zaśpiewają: Julia Pietrucha, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Dąbrowska, Ada Fijał, Antek Smykiewicz, Artur Barciś, Kacper Kuszewski, Radosław Pazura i Jacek Borkowski. Usłyszymy też wspólne wykonanie legendarnej piosenki Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy...”. Solistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalno-wokalny pod kierunkiem Piotra Dziubka.
Koncert, według scenariusza i w reżyserii Jana Sosińskiego, TVP1 (TVP1 HD) wyemituje 25 maja br. o godzinie 17:30, TVP Polonia o godzinie 18:45 (powtórka - 26 maja br. o 6:10 i 17:55), a TVP Rozrywka 26 maja br. o 23:35. Magiczne i rozśpiewane spotkanie poprowadzą: Agata Konarska i Maciej Orłoś.

Zeszłoroczny koncert „Nie ma jak u mamy...” przypomni z kolei TVP ABC - 26 maja br. o godzinie 21:10. Wówczas w Toruniu wystąpili: Magdalena Kumorek, Agata Nizińska, Olga Bołądź, Monika Dryl, Rafał Cieszyński i Michał Piela. Na scenie pojawiła się także: Joanna Moro z piosenką z repertuaru Anny German oraz Anna Czartoryska-Niemczycka, która zaśpiewała m.in. w duecie ze swoją mamą, Ewą Komorowską.

Inne programowe niespodzianki z okazji Dnia Matki w TVP ABC (26 maja br.) to: „Jedyneczka - w krainie Mam” (o 7:40 i 10:45), z którą dzieci będą poznawać m.in. mamy różnych zwierząt; „Dora poznaje świat - Dzień matki” (o 8:10 i 14:20), z którą najmłodsi przygotują specjalne ciasto oraz „Jedynkowe Przedszkole” (o 9:50 i 13:50), w którym dzieci rozmawiać będą o dniu mamy i taty.

Ofertę TVP z okazji Dnia Matki uzupełnią propozycje filmowe. Wśród nich 26 maja br. zobaczyć będzie można m.in.: „Kocią mamę” (TVP2, TVP2 HD, godzina 14:35) - Lyneę Lattanzio, która w ciągu 20 lat adoptowała blisko 800 porzuconych zwierząt; „Matka 24h” Marcina Janosa Krawczyka (TVP Historia, godzina 7:58) o znaczeniu roli matki w życiu człowieka oraz „Mama” Jarosława Rybickiego (TVP Historia, godzina 14:27) o ks. Jerzym Popiełuszce widzianym oczyma jego matki.

Ponadto na Dzień Matki TVP Rozrywka przygotowała atrakcyjną oprawę: przez cały dzień pokazywać będzie stare i nowe teledyski ze znanymi i lubianymi piosenkami dla wszystkich mam oraz specjalnie wybrane na tą okazję skecze kabaretowe.  

Z okazji Dnia Matki tvp.pl zaprasza na stronę vod.tvp.pl, gdzie mamy będą zaskoczone programem „Kuchcikowo”, w którym wyśmienite potrawy dla nich przygotują najmłodsi, a także na nowy program „Na kłopoty... ABC”, w którym była modelka i mama trzech synów - Karolina Malinowska poszuka odpowiedzi na tysiące pytań, jakie przynosi macierzyństwo i wychowanie dzieci. Natomiast mamy, które chcą intensywnie przeżyć pierwsze miesiące życia swoich pociech tvp.pl zaprasza na cykl „1000 pierwszych dni”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...