reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premierowy maj i czerwiec w Disney XD

dodano: 2014-05-10 15:57 | aktualizacja: 2014-05-10 17:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

Disney XD Czerwiec br. będzie miesiącem, w którym na antenie Disney XD zagości szereg pozycji nawiązujących do rozpoczynających się w czerwcu właśnie piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii. Będzie to m.in. animowana wersja przygód międzygalaktycznej drużyny piłkarskiej „Galactic Football”, jak i specjalne, tematyczne odcinki innych ulubionych seriali: „Fineasz i Ferb”, „Randy Cunnigham: Nastoletni Ninja”, „Duch i nas dwóch” oraz „Dziecko kontra Kot”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowym, 4. sezonem przywitają swoich widzów również wielbiciele sztuk walki. Premierowy odcinek „Z kopyta”, ukaże się 7 czerwca br. o 10:10. Kwietniowe emisje poprzedniego sezonu przyciągnęły w pierwszych tygodniach kwietnia br. przed ekrany niemal 500 000 dzieci w wieku 4-12 (15% Cov, źródło: NAM, Cov, Cov%, all 4-12, 1-21 kwietnia 2014 roku)

Pozostając w temacie sztuk walki, w czerwcu br. odbędzie się również premiera serialu „Głupczaki”, w którym dwaj bracia chronią tętniące życiem leśne miasto i jego obywateli za pomocą swojej wyimaginowanej znajomości wschodnich sztuk walki. Dysponujący ograniczoną wiedzą, ale za to absolutną pewnością siebie duet brnie poprzez niesamowite życiowe przygody.

17 maja br. wystartuje kolejny nowy, 3. sezon formatu „Max Steel”, który opowiada o chłopcu imieniem Maxwell McGrath. Maxwell odkrywa, że jego ciało potrafi wytwarzać tajemniczą i niesamowicie mocną turbo energię. Premierowe odcinki  w każdą sobotę o 8:30.

„Lego Star Wars: Kroniki Mistrza Yody” to następna pełna przygód nowość - w tym roku tematyka „Star Wars” zagości na antenie Disney XD na dłużej. Pierwsza z czterech specjalnych animacji telewizyjnych opowiada zupełnie nową historię ze świata „Gwiezdnych Wojen” z przymrużeniem oka i dystansem, jaki cechuje wszystkie animowane produkcje Lego. Premiera 31 maja br. o 10:35.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...
reklama