reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VIMN: Nowe kanały, w tym HD? Zmiany w Viacom! Blink

dodano: 2014-05-12 06:14 | aktualizacja: 2014-05-12 10:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl

Viacom Daniel Reszka, wiceprezes Viacom International Media Networks (VIMN) North ds. kanałów rozrywkowych, który z ramienia dywizji VIMN w Amsterdamie nadzoruje w naszym kraju takie stacje jak Viva Polska, Comedy Central, Central Family i Viacom! Blink (dodatkowo w Polsce koncern ma też kanały MTV Polska, MTV Live HD, Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr. i VH1 Polska, zarządzane przez dywizję ze Sztokholmu) w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl mówił o możliwym poszerzeniu oferty w Polsce o nowe kanały, w tym HD, a także o zmianach w kanale Viacom! Blink.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Oczywiście jest to jedno z zadań, które mamy na swojej liście. Pracujemy nad tym, ale to decyzja biznesowa. Nie mogę na razie podać żadnych konkretów - powiedział w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Daniel Reszka, wiceprezes Viacom International Media Networks (VIMN) North ds. kanałów rozrywkowych zapytany o to, czy nadawca planuje uruchomienie wersji swoich kanałów w jakości HD.

Zapytany, czy Viacom zamierza wprowadzić do Polski zupełnie nowe kanały odpowiedział: - Rynek w Polsce nie należy do najłatwiejszych. Cały czas widzimy nowe możliwości, pracujemy, ale nic jeszcze nie mogę zdradzić.Daniel Reszka nadzoruje m.in. kanał Viacom! Blink. To lifestylowa stacja dla kobiet, notująca śladową oglądalność, w marcu br. było to średnio 97 widzów w grupie komercyjnej, 0,01 proc. udziału (dane za wirtualnemedia.pl). Stacja emituje obecnie m.in. archiwalne programy kanału Viva Polska. Zapytany, czy będą w niej jakieś inwestycje, aby poprawić wyniki, odpowiedział: - Mamy pewne pomysły na ten kanał. Ma on niską oglądalność, ale wynika to z ograniczonej dystrybucji. Dlatego nie promujemy go, bo w takiej sytuacji trudno wyjść z komunikacją poza wąską grupę odbiorców. Dopytany, czy kanał Viacom! Blink może zostać zamknięty odpowiedział: - Pracujemy nad różnymi rozwiązaniami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...