reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1.09 startuje TVP Premium HD

dodano: 2014-05-13 10:33 | aktualizacja: 2014-05-13 10:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Wirtualnemedia.pl

TVP HD Logo 1 września 2014 roku wystartować ma kanał TVP Premium HD, który zastąpi TVP HD, dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Jak twierdzi Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskiej, jakość HD nie jest już wyróżnikiem. W tym celu nadawca publiczny chce zaoferować coś więcej niż zwykły kanał HD - kanał z treściami premium. Telewizja Polska nadal pracuje nad ostatecznym kształtem formatu tego nowego kanału.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Trzeba zdefiniować pojęcie „premium”. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku tygodni określimy, czego widzowie będą mogli oczekiwać po tym kanale - zapowiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Juliusz Braun, prezes TVP.

Obecnie kanał TVP HD nadaje dużo powtórek. Ma to ulec zmianie. Ich liczba ma zostać zredukowana na rzecz specjalnie wyselekcjonowanych treści dla widzów oczekujących czegoś więcej od kanału HD. Braun nie wyklucza, że w przyszłości na antenę TVP Premium HD trafią specjalnie kupowane produkcje, a nawet produkowane tylko na potrzeby tej stacji. - Wymaga to dokładnych analiz i wyliczeń finansowych. Będziemy się starali, żeby kontent różnił się od tego, który znaleźć można w TVP Seriale czy TVP Rozrywka - powiedział Wirtualnemedia.pl prezes TVP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...